Tip 212 - Tetování a přitažlivost

Většina lidí se nechá tetovat s tím, že se jim tetování líbí. Ve skutečnosti však doufají, že jim tetování přidá na přitažlivost. Bohužel pro ně však výzkumy ukazují, že tomu tak vůbec není.

Jak v roce 2002 zjistili Degelman a Price, tetování v zásadě neovlivňuje negativně ani pozitivně vnímání přitažlivosti lidí. Za to však negativně ovlivňuje důvěryhodnost.
 

Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Co je to zase za rádoby výzkum? :)) Mně vkusné tetování na hezké holce přijde velmi rajcovní a určitě nejsem sám.
Od autora Lvíče
Re:
souhlasím s Lvíčetem. Například správně zvolené tetování na zádech u ramane nebo nad zadečkem se mě líbí a zvyšuje to slečninu přitažlivost (aspoň pro mě)
Od autora buchtar10
Horší je když...
Záleží na tom, jak už taková holka vypadá, jak se chová... Když si taková podprůměrná zakřiknutá holka nechá udělat tetování, piercing a buhví co ještě, a myslí si že je pak strašně in... Někdy si říkám, zda si to nechali udělat z tohohle důvodu, nebo jestli existuje ještě jiný...
Od autora Anonymus
Re:
Mně teda vůbec, já odpovídám výzkumu [S07]
Od autora ax
Re: Re:
Z mého pohledu jde o problematiku průměru. Něhoko může tetování přitahovat, někoho ne a někomu je to jedno. V průměru je to tedy vyrovnané.
Od autora RaShCZ
Bez nadpisu
Taky se mi u holek (vkusné a decentní!) tetování líbí, ale nijak zvlášť si na tom nezakládám a soudím že těžiště tělesné přitažlivosti spočívá jinde. Stejně jako v případě jiných "zkrášlovacích" prvků (piercing, opálení, šperky, líčení, barva vlasů a účes atd.) platí, že se na věc musí s citem a výsledek může v lepším případě pouze vylepšit celkový dojem, v horším případě ho však třeba i totálně zabít. Základem je tělesná stavba. Pokud je holka můj typ, líbí se mi i v hadrech, neupravená a bez ozdob (samozřejmě to takto není ono a teprv po náležité úpravě se stane neodolatelnou), zatímco vyfintěná holka co není můj typ sice na první pohled zaujme, ale při podrobnějším prozkoumání můj zájem opadne. Co se samotného tetování týče, vzhledem k trvalosti a nevratnosti je to problematická záležitost a určitě bych to nijak aktivně nedoporučoval. Když už, tak myslím lepší dočasné "tetování" barvou. Dnešní popularita tetování je jistě dána módními trendy. Není třeba je vždy za všech okolností zavrhovat a za každou cenu vybočovat z řady abych si dokázal že nejdu s davem. Na druhou stranu dělat něco jen proto že to dělají všichni a já nechci zůstat pozadu taky není vůbec optimální. Bohužel mi přijde, že se takto chová hodně holek, nejen s tetováním, ale i s oblečením apod. Výsledek je pak v řadě případů hrozný a atraktivitu značně snižuje.
Od autora Archeopteryx
Bez nadpisu
vyjdarim sa k otazke doveryhodnosti, v tom podla mna existuju 3 typy tetovani, ktore mozu znicit prvy dojem(hovorim aj o muzoch): 1. desiatky centimetrov stvorcovych potetovane na viditelnych miestach(ruky, nad kozami vo vystrihu, krk) 2. jemnejsie tetovania aspon z casti zahalene(nad zadkom, nad clenkom na boku) 3. uplne zahalene tetovania(na chrbte, na chodidle, na zadku, okolo bradavky) Vsetko hovorim moje osobne pocity z nich, ako si ich ja skatulkujem. K prvej skupine sa spravam akoby ani neexistovala, nevsimam si ich, pokial sa jedna o muzov, dokonca sa ich cielene stranim, lebo vyzeraju nevkusne strasidelne. takto pokerovane zeny povazujem za ku**y alebo osoby s mensim IQ. S druhou skupinou uz komunikujem normalne, avsak mam pocit, ze kozervativnejsie firmy keby mali na vyber medzi 2 rovnako zdatnymi uchadzacmi/kami by vybrali nepokerovaneho. Zeny povazujem za trochu povolnejsie ako nepotetovane. Tretia skupina su ludia, ktorych tetovanie sa odhali jedine tak na plazi, alebo pri konani nejakeho sportu, alebo vobec nikdy(s vynimkou sexu), to budu ludia, ktorym sa tetovania pacia, ale nechcu negativne ovplyvnit pocity ludi na okoli. Dievciny odtialto povazujem za atraktivne a hodne pozornosti mozno aj viac ako dievciny nepotetovane, mam z nich pocit, ze by mozno radi experimentovali. Tot, chcel som sa vyjadrit, sorry ak sa vam to nebude chciet luskat
Od autora OffTopic:))