Karanténa může být pro vztah destruktivní, ale i posilující

Vzhledem k aktuální pandemické krizi je řada párů nucena sedět celé dny doma, což je na jednu stranu výhoda, protože komu by se chtělo vstávat do práce, na druhou stranu to může citelně narušit vztah.

Být zavření ve dvou lidech na pár metrech čtverečních může snadno vyvolat ponorkovou nemoc. Naštěstí se tomu dá docela snadno vyhnout.

Tolerance, tolerance a zase tolerance

Tím nejlepším způsobem, jak se vyhnout ponorkové nemoci, potažmo konfliktů z ní vycházející, je být prostě tolerantní. Měli byste se snažit nevidět chyby na druhých, ale rovněž sami nedělat věcí, o kterých víte, že vaše polovička nemá příliš v lásce.

Snažte se omezit hádky na minimum. Uvědomte si, že tentokrát nemůžete třísknout dveřmi a jít to zalít do nejbližší hospůdky. Rozhodně byste se měli vyvarovat i vytahování starých křivd, to opravdu ničemu a nikomu nepomůže. Naopak, snažte se být co nejmilejší. Může to být chvílemi složité, ale nakonec to ponese své ovoce.

Dbejte na to, jak vypadáte

Když člověk nemusí nikam z domu, má tendenci strávit celý den v pyžamu. A to není dobře. Obléct se můžete domácky, ale rozhodně se po spaní převlékněte.

Také byste neměli zapomínat na úpravu zevnějšku.

Hřeben není sprosté slovo ani v karanténě, stejně tak ani make-up. Když už musíte celé dny trávit zavření spolu, tak udělejte maximum proto, aby na vás byl hezký pohled.

Věnujte se sexu

Oba vás trápilo, že přes samé povinnosti nemáte čas na své postelové radovánky? Tak hurá, teď ho budete mít habaděj. Být zavřený doma tedy nemusí znamenat jen zoufalou nudu, ale také spoustu orgasmů.

Sportujte

Jasně, sportovat doma není příliš jednoduché, ale pokud máte třeba rotoped nebo veslařský trenažér, na který už dlouho jenom sedá prach, měli byste ho zapojit do hry. Nic nedělání svádí k nepěkným myšlenkám a trocha toho sportu vám pomůže nejen zlepšit kondici, ale také duševní stav.

Komentáře