Tip 434 - Tip, který nevyšel (od Hanky)

Stalo se vám někdy, že jste se seznámili s nádhernou ženou, vše vypadlo naprosto skvěle, vzali jste si na ni kontakt a dokonce se předběžně domluvili na schůzce, a o den později bylo náhle vše jinak?

Píšete ji, voláte, ale ona buď nereaguje, nebo Vás často bez vysvětlení odmítne?

I mne osobně se to bohužel stalo již vícekrát. Důvodů může být celá řada a už jsme o nich psali. Většinou je nereagování ženy způsobeno tím, že její prvotní nadšení ze setkání s Vámi vyprchalo a ona si uvědomila, že Vás ani nezná, tak proč by s vámi měla někam chodit. Vše v duchu přísloví „Sejde z očí, sejde z mysli.“.

Ale důvod může být poněkud prozaičtější.

Schválně. Zkoušeli jste si někdy vyhledat své jméno, nebo jen email či telefon (v různých tvarech, s mezerami i bez) na netu? Zkuste to. Asi budete nemile překvapeni co vše o Vás „Velký bratr“ Google ví. Často tak lze nalézt mnoho informací, které Váš "ideální" profil mohou značně poškodit či vyvolat zbytečné nedorozumění a předsudky.

Snažte se proto omezit množství "nevhodných", často bezděčně někde vypuštěných informací o sobě, které již třeba ani nejsou aktuální. Internet a vyhledávání jsou mocnými nástroji, které mnoho lidí při seznamování využívá, buďte tedy připraveni. Jedna ze zkušeností je popsána v tomto článku.

 

Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Já přidám jeden tip vycházející z tohohle. Zkušenější si mohou na internetu vytvořit "umělý profil". Na pár stránek fláknout smyšlený profil, hodit k němu svojí fotku a nějaké info o tom, že tento mladík je ve svých 25 letech multimilionář. Pokud si chcete dát práci, můžete si vytvořit i falešný fb profil, od svých přátel si nechte na zeď napsat náležité komentáře typu: " To ferrari si měl koupit v jiné barvě, tahle se k tomu moc nehodí." , "Měsíc v Thajsku a ani ses neopálil." Fláknout tam nějaké postahované fotky z exotikých zemí, vyfotit se v botanické a k tomu dát popis: " Jižní Amerika - skoro jako bych byl v Praze." Tím fakticky nijak nelžete a holkám, které vaše jméno hodí do googlu spadnou kalhotky takovou rychlostí, že shoří v atmosféře než dopadnou na zem ... [S08]
Od autora Reaper
Re:
Dobrý :-) :-) :-) :-)
Od autora Richard25