Navoďte správnou atmosféru striptýzem

Chcete udělat něco povzbuzujícího pro svůj vztah a zároveň potěšit svého partnera něčím novým a zvláštním? Vsaďte na striptýz: dráždivým tanečkem nepohrdne žádný muž.

Znáte kouzlo striptýzu? 

A pokud je správně a spontánně proveden, dostane do varu opravdu každého. Povíme si, jak učinit váš striptýz co nejefektnější.

Zpočátku můžete být nejistá a mít obavy ze svých zdánlivých nedostatků. Ale věřte, že při smyslném tanečku z vás všechny tyto obavy opadnou hned, jak uvidíte, co s ním vaše vlnění dokáže udělat. Nemusíte být profesionální striptérka, abyste svým tancem v muži vzbudila zvířecí chtíč.

Navnadit, nebo překvapit?

Máte dvě možnosti: Buď partnera na svůj svůdný výstup připravit a stupňovat tak jeho napětí, nebo to na něj vybalit bez varování ve chvíli, kdy to nebude čekat. U obou možností máte slušnou šanci mu vyrazit dech a blýsknout se.

Osobně bych zvolila něco mezi tím, a to nečekaný výstup, provedený ve správnou chvíli. Což znamená, že je třeba nejprve 

navodit správnou atmosféru nebo využít situace, kdy jste oba příjemně naladěni (např.: po romantické večeři a trošce kvalitního alkoholu). Pokud však na svém příteli poznáte, že se necítí dvakrát nejlépe a je podrážděný nebo unavený, nechte to raději na jindy.

Jestliže se rozhodnete pro napínání a vzrušování, dělejte to decentně, ale zároveň rozpustile a sebevědomě.Třeba jen tak mezi řečí poznamenejte: ,,Miláčku, mám pro tebe malé překvapení na dnešní večer.“ Když se muž bude zajímat dál, můžete mu laškovně opáčit něco jako: „To se dozvíš jedině v případě, že budeš hodnej.“ Později už můžete své narážky stupňovat a hrát si s ním. Ke konci už bude váš protějšek hořet nedočkavostí a váš konečný výstup pro něj bude jako dlouho očekáváné vysvobození.

Správná atmosféra

Před striptýzem je vhodné spíše tlumenější světlo a pro začátek pomalá, pohodová hudba. Můžete si s partnerem dát i nějaký ten  alkohol, který vás příjemně uvolní. Čisté a uklizené prostředí je samozřejmostí.

Můžete také ozdobit místnost několika svíčkami, které dokreslí příjemnou atmosféru. Další možností jsou například vonné tyčinky nebo olejíčky do aroma lampy. Zvolte vůně, které jsou přímo určené pro tyto situace, podněcují touhu a uvolňují napětí.

Váš milý by měl před začátkem vašeho vystoupení pohodlně sedět, aby mu nic nemohlo uniknout a aby si náležitě vychutnal každý váš pohyb.

Oblečení a doplňky

Nenavlékejte na sebe zbytečně mnoho kusů oděvu. Ne, abyste své představení začínala v kulichu a zimní bundě! Stejně tak je škoda nemít na sobě skoro nic, co byste ze sebe během striptýzu mohla svléknout. Nejlepší je zlatá střední cesta: Střevíčky na vyšším podpatku, punčochy, sukně nebo kraťásky, halenka, nebo tílko a v neposlední řadě krásné spodní prádlo.

U prádýlka zvolte takovou barvu a střih, jaké se vašemu partnerovi líbí a vzrušují ho nejvíc. Rozhodně by nemělo jít o úplně obyčejné prádlo, ke striptýzu se hodí spíše zdobené a vyzývavé krajkové modely. Můžete jej doplnit podvazky, pokud se na to cítíte. Vyvarujte se ovšem zbytečně složitých kousků oblečení, které by se vám později špatně svlékaly. Musí to jít samo. ;-)

Co se doplňků týče, ty bych doporučovala jedině v případě, že máte už nějaký ten amatérský striptýz za sebou.V opačném případě by bylo lepší vystačit si pouze s klasickým tančením a svlékáním. Věřte, že i to bude pro vašeho partnera silně vzrušující.

Pokud si na to i přesto dost věříte, použijte v průběhu vašeho představení třeba tělový olejíček, nebo hedvábný šátek, kterým se můžete smyslně dráždit na různých částech těla.

Samotný tanec

K samotnému striptýzu se nejvíc hodí rychlejší taneční hudba, při které se vám bude dobře hýbat.

Vzpomeňte si, jaké pohyby děláte při běžném tanci. Improvizujte, vlňte boky, rukama se hlaďte po těle, občas se před partnerem předkloňte a vyšpulte na něj zadeček. Nezapomínejte se mu co nejčastěji dívat do očí a svým pohledem ho ještě víc svádět a vzrušovat.

Při svlékání každé části oblečení se nepřestávejte vlnit a pohupovat bokami do rytmu písničky. Začněte od vrchu . Vše dělejte pomalu a smyslně, napínejte ho. Dávejte si na čas, než si sundáte vršek docela. Hlaďte se pod látkou, nadzdvihávejte ji a až ve finále si vršek svlékněte úplně, zády k partnerovi. Chvilku ho trapte, než se bude moci podívat na vaše o něco odhalenější tělo v plné kráse.

To samé platí pro podprsenku. Hrajte si s ramínkama, sundejte si nejdřív jedno a po nějaké době i to druhé. Po závěrečném rozepnutí podprsenky ji ještě chvíli nechte přitisknutou na prsou, přičemž druhou rukou se hlaďte po bocích nebo bříšku. Poté ji odhoďte na zem a hlaďte si prsa tak, aby nebylo nic vidět. Nakonec se mu odhalte, nejprve z boku a nakonec i zepředu.

Sukni, nebo kraťasy si pomalu rozepínejte a poté je nechtě sklouznout k vašim kotníkům. Pokračujte v tanci a buďte obezřetné při vystupování ze svléknutého kousku oblečení, abyste o něj nezakopla.

Co se bot a punčoch týče, můžete je sundat také, ale lepší je nechat je na sobě. Protože ke striptýzu a erotickému tanci se bezesporu lépe hodí vzrušující lascivní lodičky a krajkové punčochy, než jen bosé nohy. Při nadcházejícím sexu vám boty v ničem překážet nebudou. A pokud ano, můžete se jich zbavit později, když už bude po představení.

Zbývají vám tedy už jen kalhotky, poslední kousek oblečení, který vašeho partnera dělí od vytouženého finále. Proto si na něm musíte dát co nejvíc záležet a nezkazit to.

Nejlepší způsob svlékání kalhotek je opět zády k partnerovi. Hlaďte si zadeček nejprve přes kalhotky a potom rukama vklouzněte do nich a pokračujte v hlazení a vrtění boky. Po chvíli se přestaňte hladit a otočte se ke svému divákovi. Oběma dlaněmi zajeďte pod lem kalhotek na bocích a začněte je pomaličku stahovat. Až je budete mít v půli stehen, zastavte a párkrát se dotkněte sama sebe, co nejdráždivěji.Když se z kalhotek vysvléknete úplně, dojděte ke svému partnerovi a jednu nohu opřete o opěradlo křesla, nebo o postel, svůdně se hlaďte po vnitřní straně stehen a nechte ho pozorovat vás v celé kráse. S největší pravděpodobností už to takhle moc dlouho nevydrží a vrhne se na vás. A máte vyhráno. :-)

Komentáře