10 rad jak nejlépe vykouřit muže

Přestaňte o tom přemýšlet jako o povinnosti, vezměte iniciativu do svých rukou a držte se našich zaručených rad. Po přečtení zaručujeme, že je budete chtít ihned zkusit. Ukažte mu, co nového jste se naučila!

Jak vykouřit klukovi?

Orální sex. Víme jak muže nejlépe uspokojit.
Za prvé, přestaňte o tom přemýšlet jako o činnosti, kterou prostě musíte večer udělat, protože se mu to líbí. Aby byl orální sex co nejlepší, je potřeba si uvědomit, že může být uspokojující pro vás oba, pokud budete dbát na tyto rady.

1) Převezměte kontrolu

Pro spokojený partnerský sexuální život je důležité, aby žena při felaci převzala moc nad mužem a byla příčinou jeho uspokojení. Nastává čas, kdy byste měla zahrát na průzkumníka, hravou nestoudnou dívku.

Objevovala a dělala vše, co má rád s malým náznakem, že by vám to mohl příště oplatit on.
Až jste připravena, začněte pomalu pumpovat rukou na jeho chloubě.

Udržujte oční kontakt a poté přiblížíte svá ústa, obejměte jej svými rty a pohybujte se v souhře společně s rukou nahoru a dolů v jeho rozkroku. 

Můžete použít i voňavý lubrikační gel, který zjemní a zpříjemní tření pod rukou.

Také vám ovoní jeho nádobíčko například broskvemi.

2) Nepolevujte

Tohle není závod s časem, zde se rychlost nevyplácí. Muž si chce tento pocit vychutnat.

Věřte, že po chvíli bude skoro prosit, abyste zrychlila. Jste připravena? Pumpujete dále rukou a pomalu zrychlujte, penis je přitom jemně lubrikován broskovým gelem a vaše rtíky opisují ó na jeho penisu.
Dle sexuologů je normální, pokud během felace erekce polevuje a zase znovu nabývá na síle, je to plně normální a neznamená to, že by se mu něco nelíbilo.

3) Mluvení je zlato

Nechte ho, ať vám řekne, co se mu líbí více a co méně, nasměruje vás a díky jeho radám budete mít vy i on větší potěšení. Pokud se vám líbí sprosťárničky, zkuste zapojit pár sprostých slůvek ať již z vašich úst nebo úst partnera.

Občas zamručte vzrušením, je dokázáno, že vibrace hlasivek muže při felaci ještě více vzruší. Ale to platí i pro vás pánové!

4) Představte si zmrzlinu

Lízejte ho tak, jako kdyby bylo léto, a vy jste chtěla slízat pomalu tající zmrzlinu vaší nejoblíbenější příchutě. Můžete do toho zapojit i jeho varlata (zde je ale může nastat problém se spoustou chloupků, nebo pichlavým 2 denním strništěm).

5) Ukažte, že vás to baví

Najít něco zábavného ve felaci je někdy kumšt, ale pokud ukážete, že vás baví ho tímto způsobem laskat, máte vyhráno. Již tento pocit je zaručeným úspěchem, který ho rozhicuje. Čím více budete vykazovat potěšení, tím více ho bude partner prociťovat s vámi. 

6) Zchlaďte ho!

Povalování kostky ledu v ústech před tím než jdete na věc je skvělá věc. Penis ho bude příjemně svrbět, když budete svými chladnějšími rty a jazykem přejíždět přes jeho chloubu.

Pokud nechcete cucat kostku ledu, tak několik loků studené vody má také podobné účinky.

7) Simulace deep throatu

Pokud stále nepotlačíte dávicí reflex, mám pro vás snadné řešení.

Potřebujete přitom zkoordinovat ústa, ruce a jazyk. Držte ho trochu silněji na kořeni penisu (ale neurvěte mu jeho miláčka), ústy obejměte jeho penis těsně za žaludem a pohybujte rukou i ústy v stálém rytmu. Zastrčte jazyk dozadu a nechte na něj penis přirážet.

8) Dejte si přestávku 

Pokud vás již bolí ústa, nebo cítíte pálení z neustálého tlaku, dejte si chvíli pauzu a věnujte se mu pouze polibky po jeho malém kamarádovi, stále ale zapojujte ruku a pumpujte, abyste pokračovala ve stimulaci.

Dá to chvilku oddechu vaší čelisti a také můžete rovnou zkontrolovat, jak se partnerovi felace líbí.

9) Dělejte hluk!

Jak bylo již řečeno, vibrace hlasivek pomáhají ke vzrušení. Samozřejmě to s tím vzrušeným sténáním nepřehánějte, není to jediný aspekt, který ho vzrušuje a také si může myslet, že simulujete. 
Můžete také využít i vibrátor a přiložit si jej na tvář, aby se vibrace přenášely až na jeho penis.

Je možné držet jej i u varlat, protože jeho penis není jedinou erotogenní zónou!

10) Nedovolte mu zapomenout

Chcete, aby tohle vykouření bylo nezapomenutelné? Tak ho také takové udělejte! Vemte si tyto rady k srdci a přidejte trochu ze sebe. Můžete se při jeho stimulaci zároveň druhou volnou rukou dotýkat sama sebe na prsou, v rozkroku…

Samozřejmě dále udržujte co nejčastější oční kontakt a dovolte mu se dívat, jak sama sebe přivádíte k rozkoši společně s ním. 
Jakmile bude těsně před vyvrcholením, můžete ho poslat do nebes tak, že mu velice jemně zmáčkněte (trochu zatáhnete) varlata. Nejenom, že je zde citlivá kůže, ale i mnoho nervových zakončení, které ve vašich něžných rukách mohou posloužit k překročení hranice k ejakulaci.

Komentáře