Zamilovat se můžete i do podvodníka. Jak ho odhalit včas?

Pokud nejste vyloženě naivní nebo vám není dvanáct, jistě už moc dobře víte, že ne všichni muži, kteří usilují o vaši přízeň, mohou mít pouze ty nejlepší úmysly.

Jenže i když jste všemi mastmi mazaná, můžete i tak podlehnout podvodníkovi, který vám sice může slibovat společný život plný lásky a bohatství, ale plány má úplně odlišné. Jak takového podvodníka identifikovat?

Jsou velice bohatí, ale jen na puse

Bohatství není všechno, ale narazit na krásného mužského, se kterým je sranda, je dobrý v posteli a umí používat erotické pomůcky a zároveň má prostředky k zajištění vaší společné bezstarostné budoucnosti, je rozhodně terno. I proto tolik žen podlehne chlapům, kteří se sice za bohaté prohlašují, ale dohromady mají maximálně tak dva kufry s oblečením.

Rozpoznat se dá takový podvodník překvapivě poměrně snadno. Nikdy vám neukáže na vlastní oči svůj velký majetek. Do vilky vás nevezme, protože ji okupuje jeho žena, se kterou se zrovna rozvádí. Lamborghini vám taky neukáže, jelikož je zrovna v servisu a škodovku mu půjčil brácha. Tohle jsou neklamné znaky toho, že s vámi nehraje přímou hru a měla byste ho co nejrychleji opustit.

O své práci se moc nebaví

Většina začínajících párů se baví hlavně o svých koníčcích a práci. Pokud ale váš nový objev o svém povolání mluvit příliš nechce, měla byste zbystřit.

Většina podvodníků se při hovorech o práci snaží šlapat vodu, a když na ně udeříte, tak řeknou, že je jejich byznys hodně široce zaměřen a že se věnují prakticky všemu. Nic z toho ale samozřejmě není ověřitelné, vždy je to jen mlžení a nekonkrétní popis.

Mnoho žen, zvláště těch po uši zamilovaných, si takových detailů nedokáže všimnout nebo je cíleně ignorují. Nechcete-li dopadnout nevalně, dejte od takového ruce pryč. Každý člověk na planetě totiž moc dobře ví, za co dostává výplatu a je schopen to konkrétně popsat. Kdo není, ten je lhář a žádnou pořádnou práci nemá.

Příliš rychlý vývoj vztahu

Podvodníci často spěchají s vývojem vztahu, aby získali vaši důvěru a závazek dříve, než stihnete odhalit jejich skutečné úmysly. Pokud se vám zdá, že vše jde příliš rychle, je čas zpomalit a přemýšlet, zda jsou jeho city opravdové.

Nejasnosti a protichůdné příběhy

Pokud váš partner často mění své příběhy, zapomíná na dříve řečené detaily, nebo pokud jeho vyprávění obsahuje protichůdné informace, může to být znakem toho, že není upřímný. Důležité je všímat si detailů a ptát se na nejasnosti.

Izolace od přátel a rodiny

Podvodníci mohou chtít omezit vaše kontakty s přáteli a rodinou, aby snížili riziko, že vás někdo varuje nebo vám pomůže odhalit pravdu. Pokud vás partner odrazuje od trávení času s blízkými, mělo by vás to varovat.

Žádosti o peníze nebo půjčky
Jedním z nejjasnějších varovných signálů je, pokud partner po nějaké době začne žádat o peníze nebo o půjčky, často s příslibem rychlého vrácení. Buďte opatrní, pokud se vztah začne točit kolem financí, zejména pokud jsou tyto požadavky prezentovány jako něco naléhavého nebo spojeného s krizí.

Nedostatek fyzické přítomnosti
Pokud se váš partner často vyhýbá osobním setkáním s výmluvami na pracovní nebo rodinné závazky, může to být pokus skrýt pravdu o svém životě. Dlouhodobé vztahy na dálku bez plánů na reálné setkání by měly být považovány za červenou vlajku.

Komentáře