Jak je to s tím bodem G?

Každý z nás už určitě slyšel o bodu G, který je umístěný kdesi v ženském těle a údajně způsobuje úžasné orgasmy u žen. Jak to s ním je však doopravdy? Existuje vůbec?

Bod G, neboli Grafenbergův bod, se údajně nachází v ženské pochvě nedaleko ústí močové trubice. To znamená, že pokud strčíte do příslušných míst prst, musíte ho otočit bříškem k pupíku ženy. Jakmile budete takto „zkoumat" vnitřek pochvy, narazíte na hrbolek přibližně stejné velikosti jako naše dvacetikoruna. Může být samozřejmě větší či menší. Takovýto nebo podobný popis G bodu je uveden u podstatné části zdrojů, které se dají na internetu sehnat.

Druhá část zdrojů však říká něco jiného. Podle ní žádný G bod neexistuje a jeho stimulace je v podstatě rovna stimulaci jakékoli jiné části ženské vagíny. Provedeme-li srovnání s klitorisem, tak do klitorisu ústí nervová vlákna. Proto je velmi citlivý na jakýkoli dotek. Bod G naproti tomu žádný shluk vláken netvoří. Je to v podstatě část ženských pohlavních orgánů.

Teď se podíváme na třetí zdroj informací, kterým jsou výzkumy mezi ženami. Zjistilo se, že u 15 % žen nelze jednoduše bod G nalézt. Ještě před tím, než si uděláte závěr, je nutno dodat, že bod G se na rozdíl od poštěváčku objeví teprve v okamžiku, kdy je žena vzrušená.

Jde o zduření části pochvy. Sval vám také pořádně vystoupí až po té, co zatnete ruku v pěst. Zároveň je nutné podotknout ještě jednou, že každý jsme jiný. U každé ženy je tedy rozsah a velikost zduření rozdílný.

Nyní jsem podal spoustu rozporuplných informací. Pojďme si je tedy trochu ucelit.

Existuje bod G?

Můžete si přečíst mnoho článků popisujících, jak je nesmyslné tvrdit něco o jakémsi bodu. Pro mě osobně je však důležité to, že ženy zmiňovaný bod cítí, a jeho stimulace je jim ve většině případů příjemná. Popisují ji jako pocit nutnosti k močení, který však při pokračující stimulaci odezní. Některé ženy mohou při stimulaci prožít tak silný orgasmus, že „vystříknou." Jak docílit ženského výstřiku se bude podrobněji zabývat navazující článek.

Ať už bod G tedy existuje nebo ne, mnoho žen ho vnímá. Už pouze tento fakt mě vede k závěru, že G skutečně existuje, byť nemusí být u všech žen rozeznatelný.

Jak ho stimulovat

Při styku v klasické misionářské poloze stimulace těžko docílíte. Váš penis by při ztopoření musel doléhat až k vašemu břichu. Lepší jsou polohy zezadu, nebo částečně pokud žena nasedá na váš penis.

Můžete však dosáhnout i stimulace zvnějšku, pokud jste nazí při mazlení, jste těsně u sebe, a žena se tře o váš ztopořený úd. Osobně mohu doporučit.

Bod G můžete také stimulovat prsty či různými hračkami zakoupenými v sexshopu.

Ať už zkusíte jakoukoli variantu, bylo by dobré vše nejdříve se ženou prodiskutovat. Pokud to neuděláte, můžete se dočkat toho, že řekne: „Přestaň, potřebuju z toho na záchod." Mějte na paměti, že ne všem může být stimulace příjemná. Některé ženy berou masáž bodu G za příliš intimní záležitost. Proto by jí měla předcházet určitá příprava, zvlášť pokud spolu o sexu moc otevřeně nehovoříte.

Komentáře