Hlavní rozdíly mezi muži a ženami ve vztahu

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Až tak moc rozdílní jsme. Do jisté míry je to samozřejmě pravda, a to nejen co se anatomie týče. Muži mají prostě ve vztahu jiné potřeby než ženy. To však neznamená, že se nedá docílit harmonického souladu. Chce to ale na něm tvrdě pracovat.

Řešení obtížných situací

Když jsou oba partneři čerstvě zamilovaní a nemají žádné starosti, je jejich život lehký jako obláček. Ovšem tyto chvilky nikdy netrvají navždy. Dříve nebo později se vyskytnou problémy. Ty nemusí mít nic společného se vztahem jako takovým, ale mohou se týkat třeba financí.

V takových případech obě pohlaví jednají trochu jinak. Pánové se obvykle pokusí problémy vyřešit sami, většinou ani partnerce nic neřeknou s tím, že jí dobrý výsledek posléze sdělí jako příjemné překvapení. Někdy to má úspěch, někdy ne. Pointou je, že problémy, které se týkají obou, valná část mužů přebírá pouze na svá bedra.

Ženy jsou v tomto směru daleko otevřenější a rády by potíže jakéhokoliv charakteru řešily společně.

Něžnější pohlaví více problémy řeší a vrtá se v nich. Někdy až příliš. I tento styl samozřejmě vede k dobrým, ale i mizerným výsledků. Někdy je prostě lepší přímočarost, jindy je potřeba problémy probírat dopodrobna.

Sexuální preference

V čem se muži a ženy také velice liší, to jsou sexuální preference. Ženy jsou od přírody citlivější a potřebují více něhy, zatímco mnozí muži by nejraději jen hýbali pánví do rytmu. Samozřejmě, že u obou pohlaví se najdou výjimky potvrzující pravidlo.

Je spousta žen, kterým místo hlazení dělá dobře pořádný výprask, zatímco hodně chlapů patří mezi vyloženě mazlivé typy.

Stejně jako v případě krizí, i v sexu platí, že by si partneři měli mezi sebou věřit a snažit se najít ideální řešení, které bude vyhovovat oběma.

Komentáře