Muži, kteří vám mohou po rozchodu pomoci

Rozchod jen málokdy bývá klidný, natož pak příjemný. Většinou bolí, a to moc. Je spousta žen, které pak nemají chuť nejen na další vztah, ale žádné muže nechtějí vůbec vidět. Prvních pár týdnů je to přirozené, ale pokud by se to mělo prohlubovat, mohlo by se z toho vyvinout něco ošklivého.

I docela brzy po hodně krušném rozchodu můžete s muži mluvit, možná i něco více. A měla byste, jelikož to může být i jistá forma terapie, která se vám může hlavně z kraje trochu zajídat, ale nakonec může být tím pravým ořechovým. Stačí mít jen ty správné mužské opory, které vám mohou pomoci pokažený vztah překonat.

Nejlepší kamarád

Říká se, že muž a žena nemohou být přátele. Alespoň v případě, že jde v obou případech o heterosexuály. Něco na tom bude. Snad každá žena má nějakého dobrého kamaráda. A právě jeho náruč vás může dostat z nejhoršího. Ano, kamarádky samozřejmě také pomohou, ale ty jsou schopné nabídnout pouze ženský pohled na svět.

Chcete-li zase někdy důvěřovat mužům a v budoucnu začít nový vztah, je ideální zbavit se veškeré zášti, kterou můžete vůči chlapům cítit.

A právě s tím vám dokáže pomoct dobrý kámoš.

Bývalý partner

Nejedna zhrzená žena šla hledat klid a útěchu ke svému bývalému partnerovi. Pokud máte taková nutkání, klidně se jim poddejte. Ne vždy je to samozřejmě možné. Tenhle lék funguje pouze v případě, že váš rozchod s ex byl bez zbytečné zášti a dalších přidružených negativních vlivů.

Jen málokdo vám dokáže rozumět tak jako člověk, který s vámi nějaký čas sdílel jedno lůžko. Není to časté, ale bývalí partneři mohou být zároveň i nejlepšími přáteli.

Chlap na jednu noc

Ano, i pan neznámý, kterého jste sbalila v baru, může být svým způsobem terapie. Hlavně žádné zbytečné závazky. Prostě to s ním spáchejte a už dotyčného nekontaktujte. Dobrý sex může fungovat na vaše pocuchané nervy přímo božsky.

Dobrá rada na závěr. Nikdy nechoďte k sobě a pokud možno ani k němu. Ideálním místem pro jednorázové skotačení je hodinový motel.

Komentáře