Co udělat aby byl muž spokojený? 4 zaručené rady které fungují

Každý vztah si jednou za čas projde vážnější krizí, ale pokud nechcete, aby se to zrovna u vás stávalo častěji, než je standard, měla byste dbát na to, aby byl váš muž ve vztahu spokojen. To však neznamená pouze ho párkrát týdně zbavit přebytečného semene, ale také ho příliš nedržet zkrátka a občas mu udělat třeba jen drobnou radost.

Nesnažte se ho měnit

Pokud jste se do něj zamilovala, asi moc dobře víte, proč se tak stalo. Jasně, láska může s postupem času ztrácet na síle, ale to neznamená, že byste si ho pak měla tvarovat podle toho, jak se vám to zrovna hodí.

Muži s dostatečným sebevědomím se totiž nedají tak snadno a může to nakonec mezi vámi vyvolat i celou řadu nepříjemných konfliktů, které mohou vyústit až v rozchod. Spousta žen před vámi se snažila své partnery změnit a až na pár výjimek všechny pohořely. Nedělejte stejnou chybu.

Nedržte ho doma

Fakt, že jste pár, ještě automaticky neznamená, že spolu musíte dělat úplně všechno. Takový vztah je nezdravý a vede k zániku. Určitě mu neodpírejte možnost věnovat se koníčkům, které ho bavili ještě, než jste se poznali. Také byste ho neměla držet zavřeného doma a raději se smířit s tím, že si jednou za čas zajde na fotbal nebo vypije pár točených s kamarády. Věřte, on vás za to bude mít ještě radši.

Bez ponižování

Mnoho žen, když se na svého partnera naštve, ho začne ponižovat. To není úplně správná strategie. Nejenže vám to může vrátit, ale zároveň se naštvat a odejít od vás.

To, že o něm víte první poslední, tedy i jeho slabé stránky, ještě neznamená, že toho můžete zneužívat. Ve slabé chvilce během hádky samozřejmě může každému uklouznout něco, čeho bude později litovat. Nemělo by se to však stávat pravidlem.

Nevydírejte ho

Ani vydírání do dobře fungujícího vztahu nepatří, takže to nedělejte. Místo vydírání můžete zvolit cestu menšího zla, a sice motivování. Jednoduše mu nabídnete za jeho oběť něco, co má rád a on pro vás na oplátku udělá, co po něm požadujete.

Komentáře