Polohy v orálním sexu

Většina žen ráda přijímá orální sex. Když se jí budete půl hodinky, hodinku nebo klidně déle věnovat, určitě to ocení a pak vás odmění. Základem všeho jsou kromě vašich jazykových činností také polohy, kterým se budeme v tomto článku věnovat.

Žena na zádech

„Tato poloha je při cunnilingu zdaleka nejrozšířenější. Jednoduše partnerku položte na záda a roztáhněte jí nohy. Uspokojujte ji pak v kleče, v předklonu nebo v lehu na břiše. Hlavu jí podložte polštářem, nebo radši dvěma, aby si mohla vychutnat i pohled na vaši orální zručnost. Když jí zvrátíte nohy dozadu na hrudník, odhalíte další erotické zóny včetně konečníku, do kterého můžete vsunout některou z erotických pomůcek.

Žena nahoře

Muž si lehne na záda a žena se nad ním v kleku rozkročí tak, aby vagínou dosáhla na partnerova ústa. Tato poloha ženám vyhovuje, protože si mohou kontrolovat svou rozkoš a pohybovat pánví podle zvoleného směru i rytmu. Žena si může rozkoš ještě navýšit, když se chytí rukama za stehna, což jí vysune pánev mírně dopředu. Partnerovi tam přímo nastaví vaginální oblast i konečník. Další z variací této úžasné polohy provedete, když se mírně nakloníte a opřete se o čelo postele.

Na pejska

Poloha na pejska (ona je nahoře), při níž žena nastavuje roztoužený klín mužovu orálnímu umění, umožňuje perfektní přístup ke konečníku a bezesporu patří mezi nejúžasnější polohy. Žena také může doslova „sednout muži na tvář“, což jí opět umožňuje kontrolovat pohyby pánve (a tedy i délku svého orgasmu), stejně jako když sedí na muži při běžném pohlavním styku.

Zatímco jí partner bude hladit bradavky, může se žena zachytit čela postele a osedlat si jeho jazyk.

Tváří vzhůru

Pří této poloze leží muž na zádech a žena leží na něm v opačném směru, oba čelem nahoru. Polštářem nastavte pozici partnerovy hlavy a pak do polohy doslova vklouzněte. Tak dobře zpřístupníte konečník i vagínu. Tato poloha je výtečným bodem pro polohu 69. Stačí, když se žena otočí.

V postavení O

Muž si lehne na záda a svěsí hlavu přes okraj postele (použít lze, ale i jinou podložku – například stůl nebo pohovku). Žena se nad něj obkročmo postaví a pohybem kyčlí se sníží do polohy, která jí je nejpříjemnější. Tato poloha se hodí pro ženy, které chtějí akt (a tedy i svůj orgasmus) ovládat. Vyvarujte se ale zbytečného protahování, protože se po příliš dlouhé době stává pro muže krajně nepohodlnou.

Další polohy

Dalším skvělým úvodem do každého orálního dobrodružství je poloha vstoje. Oblíbená je taky pozice, při níž žena sedí na židli a partner ji uspokojuje vkleče.

Žhavý tip

Až se vám bude partner příště orálně věnovat, drážděte si malým vibrátorem klitoris, zatímco vám bude zasouvat prst do pochvy. Pánové, ústy udržujte partnerku neustále vlhkou.“(1)

Umění orálního sexu
Manželé Lan a Alicia Denchasyovi věděli, jak potěšit spoustu párů svou knihou „Umění orálního sexu“. Sepsali do ní různé polohy při orálním sexu, místa kde jej vykonávat, jak se na něj připravit a jiné zajímavé věci. Orální sex je výborný pro zdraví i váš vztah, takže neváhejte a přiučte se, jak v tom být nejlepší.

(1) DENCHASYOVI Lan a Alicia: Umění orálního sexu. 1.Vyd.,Praha: Metafora2008. 978-80-7359-162-5. s. 95

Komentáře