Vztah s mladším partnerem byste si měla užívat

Čtyřicítka není dnes pro ženu žádný věk, a když budete jen trochu chtít, pořád můžete být kočka. Není tak divu, že ženy v tomto věku často mívají mnohem mladší muže, kteří dávají přednost před mladickou nerozvážností zkušeným holkám do nepohody.

Díky mladšímu muži omládnete

Stejně jako pánové pookřejí, když si najdou mladší milenku, tak i dámy vypadají mnohem více k nakousnutí, když spávají s mladými zajíčky. Navíc si nemusíte připadat jako nějaká upírka, která z něj pouze čerpá energii. Muži sotva dvacetiletí sice mají oči pro holky stejné věkové kategorie, ale nezřídka se zamilovávají i do zkušenějších žen. A líbí se jim to.

Je to ideální propojení. Vy si užijete s mladým masem a chlapec získá užitečné zkušenosti, které pak může v budoucnu zúročit. Tedy pokud to s ním nemyslíte opravdu vážně a nechcete spolu pouze souložit, ale také třeba založit rodinu.

Manželství s velkým věkovým rozdílem je už skoro norma

Po čtyřicítce už je nejvyšší čas mít dítě, jinak se ho taky nikdy nemusíte dočkat. A je v podstatě jedno, jestli vám ho udělá zkušený mužský, nebo mladý klouček. Pokud ho máte ráda, tak v podstatě není co řešit.

Když si sedmdesátník vezme dvacetiletou modelku, tak to taky nikdo neřeší, tak proč by se měla společnost šťourat zrovna ve vašem vztahu? A uvidíte, že vlastně ani nebude. Možná se na vás pár sousedů bude dívat skrze prsty, ale co je vám po tom. Když se máte rádi a máte plán spolu žít, není žádná síla, která by vás mohla zadržet. Navíc manželství mladý muž – starší žena dnes již nejsou žádnou raritou. Naopak, je jich stále více.

Udržujte se atraktivní

Abyste ale s mládím dokázala udržet krok, a to nejen na lůžku, musíte se začít pořádně hýbat. Běhání, jízda na kole a další vhodné pohybové aktivity nejen zatočí s vašimi případnými nadbytečnými kilogramy, ale zároveň se budete cítit daleko lépe a také krásněji. Když k tomu ještě přidáte pravidelný sex, není možná, abyste nebyla se sebou dokonale spokojená. A on s vámi taky.

Komentáře