7 tipů, jak neodkládat práci na později

S prokrastinací se setkáváme takřka všichni. Odkládání úkolů a povinností na později, posléze na "druhé" později a nakonec je odložíme nadobro. Já jsem se také s tímto problémem velmi často setkával, ale zjistil jsem pár dobrých fíglů, jak se chorobnému odkládání povinností vyhnout. Zde vám je prozradím.

Jak dále neprokrastinovat? 

7 tipů, jak neprokrastinovat

Každý jednou za čas máme chuť odložit své povinnosti a úkoly na později, ale někdy to prostě nejde. Jak se tomu vyhnout?

1) Vytvořte si seznam úkolů
Jednoduše si uvařte hrnek dobrého čaje, sedněte si s papírem, tužkou a napište si seznam všech úkolů, které máte v blízké době splnit. Následně si seznam vyvěste na dobře viditelné místo, které často navštěvujete, například skříň. Pokaždé, když úkol splníte, tak si jej odškrtněte.

2) Stanovte si termíny splnění úkolů
Pokud úkol nebude mít termín, tak jej budete odkládat nejspíše do nekonečna a ještě dál! Proto si u každého úkolu stanovte termín, dokdy jej máte splnit. Myslete také na určitou časovou rezervu v úkolech.

3) Rozdělte si velké úkoly na menší díly
Když budete mít za úkol postavit zeď, tak si jej rozdělte na menší úkoly, čímž bude položit kámen. Toto je samozřejmě pouze obrazně řečeno.

Jednoduše, pokud budete mít nějaký velký a složitý úkol, tak se vám do něj nejspíš ani nebude chtít, ovšem pokud jej rozdělíte na menší díly a ty budete postupně plnit, hned to bude jednodušší.

4) Odpojte se od internetové sítě
V dnešní době jsme neustále online. Jsme zamotáni v internetové síti a ta nás drží od našich povinností. Pokud tedy plníte nějaký úkol, odpojte se od vašeho Facebooku, Instagramu, Twitteru a podobně. Samozřejmě tím myslím nejen na počítači, ale i na mobilu, tak nepodvádějte! Ideální je také vypnout si mobilní telefon úplně, abyste byli ničím nerušeni.

5) Vytvořte si pracovní prostředí
Toto lehce souvisí s předešlým tipem. Je potřeba si vytvořit klima, které se nebude snažit odpoutat vaší pozornost od stanovených úkolů. Dobrým příkladem je psaní seminárních prací v posteli, kdy vás to přímo táhne k tomu, abyste si dali šlofíka. Proto je lepší pracovat u psacího stolu, ideálně pak v pracovně.

6) Za splnění úkolu se odměňte
Samozřejmě, že úspěch je sám o sobě určitou odměnou, avšak i vy sami si dejte za splnění úkolu nějakou odměnu. Pomůže to nejen vaší motivaci k plnění příštího úkolu, ale také vaší psychice.

7) Obklopte se úspěšnými lidmi
Pokud chcete být úspěšní, musíte se obklopit úspěšnými lidmi. Pomůže vám to jak s motivací, tak v nastavení vaší mysli k tomu, aby chtěla něčeho dosáhnout. Také rady a zkušenosti úspěšných jsou velmi cenné. Pokud se obklopíte lidmi, kteří včas a s radostí plní své úkoly, bude se vám hned o něco lépe pracovat.

Věřím, že při dodržování těchto několika zásad se problém s prokrastinací začne zlepšovat, až se s ním nakonec ani nesetkáte.

Koupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..
Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

Koupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

Zvětšit penis? Vyřešeno!
Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Stačí používat pravidelně a kolik cm chcete navíc? Záleží je na Vás..

97,5% jistota, že natrvalo získáte větší penis.

Jak Feromony používat?
Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

AndroVita Feromony pro ženy
Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

Erotické luxusní prádlo za šokující ceny
Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za neuvěřitelnou cenu.

Nebo koupit jako dárek pro tu svoji..?

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Komentáře