Staňte se mužem, po kterém ženy touží

Cesta k tomu stát se mužem, který je úspěšným u žen vede jen a skrze vnitřní proměnu. Je nutné, aby „malý“ chlapec konečně dospěl a stal se mužem. A to nejdůležitější, co proto může udělat, je vyřešit si svůj vztah k otci a matce. 
 

Jak se stát ideálním mužem? 

Před pár dny byl spuštěn na českém internetu projekt Cesta pravého muže. To, o čem se v prezentačních videích mluví, je mi osobně velmi blízké.

Web Svadeni.cz vedu od konce roku 2007. Za tu dobu jsem pochopil, že k tomu, aby se muž stal úspěšným u žen, se nestačí naučit pár frází, přečíst si pár článků a začít jako robot oslovovat ženy. 

Já sám na tom pracuji již několik let, a proto vím, jak obtížná cesta to je.

Proto jsem byl tak nadšený, když se kurz Cesta pravého muže objevil. Pomyslel jsem si, konečně! 

A co se ve videích dozvíte?

V prvním videu se hovoří o rodičích, dětství, pubertě, vizi a poslání. Ve druhém videu se dozvíte něco o vizi, ženách, sexualitě, těle a mužské síle a konečně ve třetím videu se vypráví o talentu, podnikání a penězích.

Nehrajte si na Alfa samce, dospějte v muže!

Celý projekt je vytvořen sedmi profesionály ve svých oborech.

Sedmi lídry. Každý z nich Vám ukáže jednu cestu, jakou se v budování sebe sama inspirovat. Každá spočívá ve vyřešení nějakého problému, popřípadě uvědomění si věcí, které člověka posunou a otevřou mu mnohem větší možnosti, jak si pobyt na světě užít mnohem více.

Nemusíte se vydávat pouze jednou cestou. To vlastně v projektu po vás ani nechtějí. Celý projekt je o inspiraci. O vytvoření povědomí, že lze mít mnohem lepší pozici v životě, než v současné chvíli máme. A to stojí za pozornost.

Pokud se opravdu chcete stát mužem, který bude žít život opravdově a ne jen hrát různé role, který se nebude muset učit různé fígle jak na ženy, ale ženy si k němu cestu najdou samy, tak tohle by mohl být začátek cesty pro Vás. Nechcete na tu cestu vykročit i Vy?

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora koci

  Něco takovýho tu dlouho nebylo. [S08]

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Majco

  Ja by som zmenil názov na "Stante sa mužom, s ktorým ženy spávajú". Ženy často hovoria, po akých chlapoch túžia, ale takých chlapov je kopec a predsa s nimi nespávajú [S03]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Libor

   jo chci byt muzem, ktery suka libovolnou zenu na jakou ukaze[S04]

   Reaguj na tento komentář