Jakou si zvolit internetovou seznamku?

Pokud si chcete najít svůj životní protějšek, už nějaký ten pátek nemusíte spoléhat jen na to, že se někde náhodou potkáte a padnete si do oka. Můžete na to jít vědecky a využít některou z opravdu mnoha on-line seznamek, kterých je na českém internetu habaděj.

Proč je lepší seznamovat se on-line?

Klasické novinové či časopisové seznamky jsou docela dlouho pasé a i kdyby nebyly, nejspíše byste s jejich prostřednictvím na nějaký valný úspěch myslet nemohli.

Mnohem efektivnější jsou různé seznamovací agentury, které pořádají setkání nezadaných, kde se pak hrají různé hry, díky kterým se lidé navzájem poznávají. Ty už jsou docela efektivní, ale na druhou stranu stojí vcelku hodně peněz, kterých dnes nemá nikdo nazbyt. Navíc je tu nutný sociální kontakt, který nevyhovuje každému.

I to je důvod, proč je výhodné alespoň pokusit se o seznámení přes internet. Internetových seznamek je ale tolik, že je dost složité vybrat si tu pravou. Jistě, můžete jich využívat více, ale vezme vám to také mnohem více času. Je tedy lepší řídit se určitými kritérii, podle kterých si jednu či dvě seznamky snadno zvolíte.

-          Jsme v Čechách, takže jedním z hlavních kritérií je cena.

Některé seznamky jsou zdarma, vlastně je jich většina, ale na druhou stranu často za moc nestojí. Navíc se na nich zdržuje hodně falešných profilů, které vás mohou nepěkně napálit. Pokud chcete kvalitu, zaplaťte za ni.

-          Zásadní věcí je také sexuální zaměření. Ne každý je heterosexuál, který hledá někoho opačného pohlaví. Existují i specializované seznamky pro gaye a lesby. Poměrně velkou popularitu mají i seznamovací servery pro lidi se zálibou v různých sexuálních úchylkách a libůstkách.

-          Světe div se, ale mnohé seznamky se specializují i na určitou společenskou třídu. Pokud jste úspěšní a alespoň trochu bohatí a hledáte obdobně úspěšného jedince, právě tady budete mít velkou šanci najít, co hledáte.

Komentáře