Chcete mít chlapa ve své moci? Víme, jak na to

Dostat chlapa do postele můžete mnoha způsoby. Pokud patříte mezi atraktivní ženy, obvykle stačí pouze zamrkat a sameček vám do postýlky přihupká hezky sám. Tedy alespoň většinou.

Mohou se ale vyskytnout ve vašem životě i muži, na které standardní ženské zbraně nemusí fungovat. A jak už to tak bývá, to co chcete nejvíce bývá obvykle nejhůře dosažitelné. To však neznamená, že byste se měla vzdávat. Stačí jen zvolit jiný typ zbraní. Tam kde nepomáhá lascivní pomrkávání ani dekolt velikosti Arizony, mohou pomoci sms.

Zpráva je mocnější než meč

Dostat se chlapovi do kalhot, zvláště takovému, který úplně nezabírá na klasické návnady, není úplně snadné a sms zprávy by mohly v takovém případě výrazně pomoci. Stačí si jen sehnat číslo.

To můžete třeba přes kamarádku nebo kolegy z práce. Anebo se stačí prostě jen zeptat sváděného, pokud to není kdovíjak velký problém. Jakmile ho budete mít, můžete se dát do práce. Nečekejte ale, že to bude procházka růžovou zahradou. Výsledek ale může být epický.

Hlavním předpokladem je netlačit ze začátku příliš na pilu. Na to bude dost času později. Také není dobré dotyčného zprávami bombardovat, to by si vás asi rychle zablokoval a měla byste po ptákách.

Po jednom konkrétním tedy rozhodně.

Začátky by naopak měly být pomalé a decentní. Žádná erotika, spíše připomenutí, a to občasné. Pokud zareaguje, super. Ale nechte ho chvíli na odpověď čekat. Však on se vás taky něco natrápil. Jakmile to začne vypadat na úspěch, zatlačte trochu na pilu a začněte s mírným flirtováním. Pokud se přidá, je to na dobré cestě.

Dorazte ho perverznostmi

Takto načatého mužského už můžete v podstatě okamžitě klofnout, ale pokud si ráda hrajete, zkuste se s ním ještě trochu škádlit, jen to vybičuje jeho chtíč.

Ve stavu, když už je jasné, že si mezi sebou vyměníte nějaké ty tělesné tekutiny, klidně můžete přitvrdit a nebát se ani perverzností. Když už, tak už. Pomocí sms mu můžete naplácat, udělat ho pusou nebo ho třeba pomazat marmeládou a pak na něj pustit Azora.

Důležité je vědět, že svůdné textovky mohou fungovat, jen to chce mít trpělivost a také trochu té staré dobré fantazie. Pak si váš klín užije pořádné rodeo.

Komentáře