Erotické sms

Milostný vztah je jedna gigantická množina emocí, kompromisů a samozřejmě také i erotických hrátek. Jen málokterý pár dokáže dlouhodobě fungovat, aniž by jim to neklapalo v posteli.

Problém je zde ale čas. Na začátku jsou milenci vždy plní vášně a chtíče, ale tyhle chvíle jsou jen přechodné. S postupem měsíců a let se stane sex čím dál tím větší rutinou, proti které lze ale docela účinně bojovat. Stačí jen zapojit fantazii a v posledních několika málo desetiletí i moderní techniku, třeba ve formě mobilních telefonů.

Nebojte se být pikantní

Sms zprávy jako způsob komunikace v posledních několika letech odešel trochu do ústraní. Nahradily je služby typu Messenger. Ovšem ne zcela. Krátké zprávičky stále mají něco do sebe a hodně lidí je pořád využívá. Třeba milenci.

Peprnější vzkazka dokáže váš protějšek nažhavit a připravit na případné pozdější sexuální orgie. Pokud je vaše známost čerstvější a neznáte se zase tak dokonale, možná bude lepší trochu ubrat na prasárničkách, abyste snad nešlápli někam, kam byste neměli.

Dlouhodobý vztah ale klidně oživujte zcela podle svých představ. Pokud jste všechna ta léta na partnerčino mluvení pouze tupě nepřikyvovali a nemysleli přitom na fotbal, jistě moc dobře víte, co si můžete dovolit a co vaši královnu dokáže pořádně rozdovádět.

Klidně přidejte i fotku

Dnešní telefony mají tu výhodu, že mohou zastat funkci i docela dobrého fotoaparátu. A toho můžete pořádně využít. Samozřejmě, klidně je možné udělat pár fotek přírody nebo si vyblejsknout nějakou tu památku, ale pokud vaši paní nevzrušují říční vrby či Hradčany, asi byste měli objektiv namířit trochu jiným směrem. Ano, přesně tam.

Taková momentka může fungovat velice vzrušujícím způsobem, zvláště pokud k ní pošlete i nějaký ten zajímavý text. Navíc fotografií vašeho přirození neříkáte pouze to, že na večer už máte nějaké plány, ale zároveň sdělujte své partnerce, že jí bezmezně důvěřujete. Přeci jen, taková fotografie se dá i docela dobře zneužít.

A ještě jedna rada na závěr. Pokud se rozhodnete zaslat erotické sms či dokonce fotografii části vašeho těla, ne jednou, ne dvakrát, ale desetkrát se ujistěte, že číslo, na které budete onen materiál zasílat, je skutečně správné.

 

Komentáře