Erotické sms – způsob, jak okořenit sexuální život

Pokud vám to doma skřípe v posteli, možná vám chybí trocha toho koření. Není potřeba se hned oblékat do letecké kukly, ani vytahovat důtky. Někdy stačí na první pohled třeba jen malá drobnost, která však dokáže vás i vaši partnerku vybičovat k divokým postelovým radovánkám. Stačí mít jen mobil.

S mobilem je zábava

Hodně manželských párů majících problémy se sexuálním životem si stěžuje na nedostatek motivace. Jasně, orgasmus je jako motivátor velice účinný, ale než se k němu dostanete, musíte často provést celou řadu úkonů, které vás už mohly omrzet. A to, i když jsou účinné na jednu i druhou stranu. Zkrátka a dobře, chce to trochu toho pepře, ať se to může rozjet.

Mobilní telefon skutečně může fungovat jako jakési koření, které váš sexuální život zase trochu vylepší. Akčnější jedinci už asi přemýšlejí nad umístěním mobilu do jistých tělesných partií a následném prozvonění. Jasně, i to je cesta.

Jenže přístroj se může snadno vybít, a navíc, ať už strčíte mobil do pochvy či o trochu níže, nečekejte, že ho vytáhnete nepoškozený. Museli byste buďto použít kondom, nebo mít voděodolnou mašinu. Ovšem tam kde je cíl, tam je i cesta.

Pokud to cítíte takto, jděte do toho.

Necudné zprávy

Mobilní telefon však může dráždit i jinak, třeba prostřednictvím sms zpráv. Ty mají výhodu v tom, že mohou fungovat jako stimulace po celý den. Od rána si můžete psát se svou polovičkou lascivní zprávy a těšit se na večer. Během dne můžete svou perverznost pomalu stupňovat. Až dojdete z práce domů, rozboříte půlku baráku.

V případě, že máte dobrý paušál, jedná se o dokonce i o docela levnou záležitost. Nudná předehra s růžemi a šampaňským rozhodně stojí více.

Jednu nevýhodu takovéto laškování přeci jen může mít. Vaši spolupracovníci na vás mohou snadno zpozorovat, že zprávy, které celý den dostáváte a píšete, asi nebudou řešit současnou politickou situaci. Ženy holt své vzrušení umí přeci jen skrývat o něco lépe.

Komentáře