Tajemství mistrů svádění odhaleno!

Svádění je umění, které má vymezená určitá pravidla. Musíte se ženou projít několika fázemi v tom správném pořadí, pokud chcete uspět. Pokud nějakou přeskočíte, těžko můžete očekávat, že uspějete. Jaké že fáze to jsou? A jak je efektivně zvládnout k dokonalosti?

Jak svádění zvládnout k dokonalosti?

Na tohle by Vám nejvíce odpověděl nový online video-trénink ve svádění žen, který se před pár dny na českém internetu objevil. Jmenuje se Mistrovství Svádění. Vstupem do tréninku, který je zdarma, každý účastník získá navíc elektronickou knihu s názvem „10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš“. Autor si dal s jejím obsahem a ztvárněním opravdu záležet.

Za tímto projektem stojí jeden z největších českých svůdníků žen, jmenuje se David. Svádění se začal věnovat před více jak pěti lety a získal tak za tu dobu množství zkušeností

, a to jak od největších světových mistrů ve svádění, tak hlavně z praxe v českých klubech a na ulici. Působil také několik let jako lektor jedné kamenné školy svádění. Musíme tak uznat, že je to chlap se správným přístupem na správném místě.

Pojďme se na to podívat trochu podrobně. Oč vlastně tedy jde?

Mistrovství Svádění je online video kurz, který má pomoci zlepšit postavení českých mužů vůči ženám a naučit je umění svádění, aby si muži mohli vybírat a měli u žen úspěch.

Díky intenzivnímu výukovému kurzu se můžete naučit nejen základní principy, ale také pokročilé techniky rychlého svádění, aneb jak za pár minut odcházet s dívkou domů.

Všechny tyto znalosti a dovednosti budete moci používat i v jiných oblastech osobního a profesního života, neboť některé zákonitosti pozvednou Vaše já o několik úrovní výše a úspěch se Vám začne dostavovat v různých oblastech. Vše je to totiž o našem chování a myšlení a skrze kurz Mistrovství Svádění zvolíme tu správnou cestu, která funguje.

Pro koho je Mistrovství Svádění určeno?

Pro všechny muže, které už nebaví být těmi druhými, neoblíbenými a hlavně, bez atraktivních partnerek či hravých milenek. Díky intenzivnímu online video tréninku se nemusíte ničeho bát, stydlivost z reálu tak není na místě. Nejprve Vám David vše vysvětlí po teoretické stránce, a později předvede přímo na figurantce – atraktivní dívce. Máte tak jedinečnou možnost vidět svůdníka žen v akci a naučit se toto novodobé umění také. Máte zájem začít si vybírat atraktivní ženy Vy, a ne jen čekat, až někdy zapnou ony o Vás? Za zkoušku nic nedáte. Vstup do tréninku je zcela zdarma. Držíme Vám palce!

Komentáře

Nevim no
 od autora Fatkid

  Zatim to vypadá jako typickej PUA, kterej se snaží udělat ze svejch žáků fake alfa males. Doufám, že se mýlim.

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora ax

  Podíval jsem se na to úvodní video, a pobavilo. Takhle vyumělkovaný, strojený, umělý projev už jsem dlouho neviděl. Ale plus pro ty, co neumějí mluvit a jednat s ostatními, jestli se stačí nadřít tohle a holky na to letěj, mají vyhráno... No nic, jdu se zaregistrovat a získat ten ebook zdarma, abych věděl, co nemám dělat za chyby, až mě stará omrzí a budu si chtít sehnat milenku [S04]

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Reaper

  Už jsem to, co sem chtěl říci napsal v diskusi.
  Tady snad jen jedna věta, která mě roztřískala:

  "a později předvede přímo na figurantce – atraktivní dívce. "
  Já vám můžu na své figurantce - atraktivní živé dívce předvést, jak se dá od započetí hovoru k souloži dostat za cca 10-20 vteřin. Záleží na tom, jestli bude mít dotyčná kalhoty nebo sukni ! Ano, Tak jsem dobrý a takto vám to dokážu ! [S04][S04][S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Honíme si ego, Reapere? [S03]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re:
    od autora Reaper

    Ukazovat balení na figurantce je to samý, jako učit bojový umění stylem: Tak těhle 50 chlapů bych zmlátil na jednu hromadu. Ukážu vám to tady na těch figurantech jak bych to udělal .... [S04][S04][S04]
    To jsem fakt jediný, komu tahle věta připadá jako úplně idiotská ?

    Další příklad. Ukážu vám jak funguje sociální engineering pro získání hesla v IT z lidí na tomhle figurantovi:
    - Ahoj, dej mi heslo do svýho internetovýho bankovnictví, jsem admin.
    - Aha, dobře, moje heslo je: abc2670

    Vidíte ? Jaký jsem guru ? Kdo by se chtěl u mě za 4k učit, jak z lidí vytahovat citlivé informace ? [S08]

    Reaguj na tento komentář
směle do toho!
 od autora Johannes

  kurz doporučuju, vim hodně o člověkovi co ho vede stejně tak jsem ho viděl v akci a to co dokáže s holkama je něco dokonalýho.

  určitě všichni co váháte jděte do toho!

  Reaguj na tento komentář
Techniky svádění na ženy fungují.
 od autora cougar

  Nepochybuji o tom, že techniky svádění na ženy fungují. Zároveň je to ale pouze jeden díl z celkové osobnosti člověka. Chlap by se měl změnit komplet a to nějakou dobu trvá. Zároveň tomu asi málokdo obětuje veškerou energii. Člověk přece ke štěstí nepotřebuje jenom vztahy, ale taky blahobyt (ekonomické zázemí) a zdraví. To, co jsem měl možnost vidět na videích, byla pouze česká parodie na pickup. Tak, jak Češi, rádoby profíci, dokáží akorát kopírovat a napodobovat, což při jejich invenci, v jakémkoliv oboru, působí dost uboze, tak podle toho vypadá úroveň rádoby kurzů. Jde to příliš po povrchu. Každý ze slavných PUA již vydal nějakou literaturu, takže tu bych jako první krok doporučoval. Přinejmenším vás odkáže na další literaturu z oblasti svádění, nlp, manipulace mysli, magie, astrologie, řeči těla, hypnózy, slepého čtení, emoční inteligence, sebevědomého vystupování atd. Čímž získáte vhled do "holčičího cracku". Pak již stačí jít teorii kalibrovat do terénu. Nejlépe sám, ale i třeba s křídlem nebo pivotem. Nač nechat ze sebe tahat prachy?. Ten krok ke změně vaší osobnosti, za vás stejně žádný guru svádění neudělá. Budete na něj sami. Tak se i učte sami a nenechte se využívat. Na netu je i mnoho fór, kam se můžete jako aspirant na PUA zaregistrovat a sdílet informace a zprávy z terénu.

  Reaguj na tento komentář