RECENZE: 101 nocí tantrického sexu

U nás v České republice není tantrický sex moc rozšířený a známý. Avšak ti, kteří ho znají, v něm vidí jisté kouzlo. Naučte se, jak vypnout vaši mysl, probudit smysly a vnímat celé své tělo právě pomocí síly tantrického sexu. A já si myslím, že není překážkou umět prožívat každou noc v sexuální extázi.

Co je to Tantra

„Tantra coby cesta k rozvíjení sebe sama byla v Číně známá jako tao lásky, protože tam se na sexuální energii pohlíží jen jako na jeden z projevů životní síly. Tantrický přístup k životu spočívá ve vědomém společném splývání fyzických, erotických a duchovních energií.“(1)

Tantra doslova znamená „prostředek k expanzi“. Je to starobylá východní praktika osobního rozvoje. Pochopení zásad tantry není nijak složité. V jejím srdci je obsaženo poznání skutečnosti, že ve všech lidech proudí mocné energetické vlny, které je třeba harmonizovat.

O čem je kniha 101 nocí tantrického sexu

Jak lze poznat z názvu, kniha je zaměřená převážně na sex. Ale nejde tu jen o sex jako o samotnou činnost, jde o vše, co se kolem něj točí. Dočtete se například jak pohlédnout do duše svého partnera. Tak poznáte, co vlastně on chce. Jsou zde masáže různých částí těla, meditace a hlavně jsou tu také úžasné návody jak mít dlouhotrvající sexuální uspokojení. No, kdo by nechtěl, že? 

V knize naleznete spoustu skvělých věcí k vyzkoušení. Třeba návod, jak provádět sex i během menstruace ženy, aby se jí to líbilo. Nebo milostné pozice.

Ty mne velmi zaujaly, avšak k jejich zvládnutí je zapotřebí určitá pružnost a šikovnost.

Knihu jsem měla tu čest přečíst si celou a velice mě zaujala. Trvalo mi déle, než jsem se vším probrala, ale byla to zkušenost se něčemu přiučit.

Trvá to i měsíc, než ji přečtete, ale vaše zvědavost hned zkoušet nové praktiky vás o něco déle zdrží. Hlavně, když přijdete na to, jak mít dlouhotrvající uspokojení a jak se dostat do sexuální extáze. 

Kniha je rozdělená na několik kapitol zabývajícími se jak tantrickým sexem, tak věcmi co k němu patří jako například masáže, milostné pozice, návody jak vypnout mysl a probudit smysly, uctívání partnerova těla apod. Texty jsou doprovázeny erotickými, kreslenými obrázky, které se k nim váží.

Pro koho je určená

Knihu bych doporučila lidem, kteří mají rádi experimenty. Těm, kteří chtějí být svému partnerovi blíže, vnitřně se s ním propojit a prožívat s ním každou noc v sexuální extázi.

Dále těm, kteří vědí o svém partnerovi, že má rád masáže a chtěli by ho třeba překvapit příjemným večerem započnutým masážemi po celém těle, pokračovat uctíváním jeho pohlaví a prožít jednu z nejlepších společných nocí. Kniha se hodí i pro ty, kteří rádi prožívají nejen sex, ale v podstatě vše, co lze vnímat smysly. Kniha obsahuje návod, jak tyto smysly podpořit.

Závěrečné shrnutí


+ úhledná jak zvenku tak uvnitř
+ ideální velikost
+ velmi přehledná
+ lze ji použít jako erotickou pomůcku

- měkké desky se dají na cestách lehce poničit
- spousta textu a málo obrázků k některým tématům

Osobně knize dávám 85%

Kniha bohužel již není k dispozici, nejbližší podobná je Tantrický sex.

(1) LORIUS Cassandra: 101 nocí tantrického sexu. Praha: PRAGMA 2008. 978-80-7349-119-2

Komentáře