Afrodiziaka

Afrodiziaka jsou látky, které mají stimulovat vaše smysly a podpořit tak vaše libido. Když vstoupíte do sexshopu a zeptáte se na afrodiziaka, nabídnou vám spousty předražených čarodějných kapiček či vonných tyčinek a svíček. Jak však později doma zjistíte, ani to nejdražší afrodiziakum z obchodu mnohdy nic nedokáže. Podívejme se na afrodiziaka, která skutečně fungují.

Afrodiziaka můžeme dělit do dvou skupin podle toho, jak je do sebe dostáváme. V prvé řadě jsou to vůně, v druhé řadě jídla.

Vůně

Základem příjemných pocitů je vybrání takové vůně, která vám bude příjemná. Mnohdy může jít o vonné oleje, které ve vás vyvolají vzpomínky na dětství. Když se pod vlivem příjemné vůně uvolníte, vaše tělo zaplaví endorfin a serotonin. Zatímco endorfin snižuje bolest a stimuluje sexuální cítění, serotonin vám pomůže uvolnit se ještě více.

Vonné oleje jsou základem aromaterapie. Jejich účinek na psychiku je prokázaný, a pokud netrpíte alergií na některou složku, určitě si je vychutnáte. Ženy pak obecně mají tyto vůně velmi rády.

Pokud investujete do aromalampy a vonných olejů, poslouží vám jako afrodiziakum šalvějový olej, jasmínový, pačuli nebo ylang-ylang. Všechny tyto vůně stimulují hypofýzu, čímž povzbuzují zájem o sex.

Další oleje, které povzbudí sexuální touhu, jsou ty s příměsí černého pepře, zázvoru, fenyklu, olibanu, muškátu, růže či santalového dřeva. Pokud si pořídíte přímo tyto vonné oleje, můžete je zkusit v aromalampě smíchat.

Výborná je například kombinace 2 kapky černého pepře, 2 kapky zázvoru, 2 kapky santalového dřeva.

Chcete-li navodit atmosféru vhodnou pro erotickou masáž, přidejte několik kapek z vonného oleje růže, ylang-ylang nebo jasmínu přímo do masážního oleje.

Pro erotickou koupel je zase vhodné do vody přidat 2 kapky růže, 2 kapky pačuli, 2 kapky ylang-ylang.

Vidíte, že s vonnými oleji lze opravdu hodně čarovat. Pokud si chcete sex zpříjemnit, určitě se vyplatí do nich investovat. Dnes si dokonce můžete přímo koupit svíčky s vonnou směsí, které jenom zapálíte. Je to zajímavá alternativa, která se však při dlouhodobém používání prodraží. Navíc se svíčkou nedocílíte nikdy tak příjemné vůně jako s aromalampou. Vonné svíčky se hodí spíše na cesty, doma mějte aromalampu.

Jídlo

Účinek jídla na sexuální libido zatím není plně vědecky prokázaný. Přesto některými jídly dokážete vyvolat v ženě touhu. Nakolik které rady fungují, už budete muset zjistit sami. 

Pokud chcete, aby vaše partnerka prožívala intenzivnější orgasmy, donuťte ji zpevňovat svaly pánevního dna (např. cviky nebo speciálním závažím), řekněte jí, ať jí rybí tuk, multivitaminové a minerální doplňky, pije džus a jí hořkou čokoládu. Bude-li žena dodržovat tuto kombinaci, údajně ji čekají v posteli bouřlivé několikanásobné orgasmy.

Nyní se podíváme na normálnější jídla, která mohou posloužit jako afrodiziaka.

Kaviár. Jeho konzumace údajně vyvolává pocity větší sexuální žádostivosti, protože prospívá nervovým buňkám.
Lanýže. Obsahují látky podobné mužskému sexuálnímu hormonu.
Čokoláda. Obsahuje stimulanty, které zlepšují náladu. Nejlepší je kvalitní hořká čokoláda. K optimálním účinkům je třeba čokolády sníst málo – 3 tabulky by měly stačit.
Káva. Kvalitní turek je silák v posteli.
Pikantní potraviny jako česnek, kari nebo pepř zrychlují krevní oběh a tím i prokrvení pohlavních orgánů.
Ženšen. Zvyšuje prokrvení genitálií.
Červené víno. Ideální pro to, dostat se do nálady. Stačí sklenka či dvě, nemusíte vypít celou lahev. Můžete použít i nápoje, které se z vína vyrábějí, například punč.
Vanilka. Její vůně se ženám líbí a muže dráždí.

Další jídla můžete použít jako podněcovače vaší fantazie. Třeba takové jahody se šlehačkou či med lze použít mnoha zajímavými způsoby. Pozor však na to, že pokud jakoukoli sladkou či mastnou potravinu budete slízávat z těla ženy, tak ženu čeká sprcha či koupel.

Můžete tak afrodiziaka použít ve vaší předehře. Začněte něčím dobrým k snědku, například čokoládou, poté z ženy slízejte trochu jogurtu, jděte se společně vykoupat do vany s aromatickými oleji a uvidíte, co se stane pak v posteli.

Kupovaná speciální afrodiziaka

Na začátku článku jsem vás varoval před nákupem speciální afrodiziak, za které zaplatíte dost peněz, a nic z nich nebudete mít. Typickým příkladem jsou španělské mušky. Dříve byly skutečně funkční, neboť obsahovaly dnes již zakázané látky. Dnes již obsahují L-Arginine, který je absolutně neúčinný.

Z naší nabídky vám jako afrodiziaka mohou posloužit pánské feromony či Androvita pro ženy.

Komentáře