Dopřejte jí erotickou masáž

Masáž je výborným prostředkem pro uvolnění partnerky či partnera. Pokud ji provedete správně, masírovaný zažije úžasné pocity, které mohou při masáži různých částí těla dospět až k vyvrcholení. Vyzkoušejte erotickou masáž a uvidíte, jak se vaše partnerka bude rozplývat.

Jak udělat erotickou masáž

Erotické masáže mají mnoho pozitivních účinků. Kromě již zmiňovaného uvolnění se partneři lépe seznamují s tělem toho druhého. Poznají reakce na masírování různých míst. Masáže umožňují vnímat styk s partnerem v celé šířce. Pokud dokážete vytvořit skutečně příjemnou atmosféru, čekají vás velmi intenzivní zážitky, které budou patřit k tomu nejkrásnějšímu, co jste v intimním partnerském životě zažili.

Pamatujte si, že každá žena má ráda masáž. I pokud jí dělá problém uvolnit se, připravené masáži neodolá. Vytřiďte si dostatek času, abyste mohli oba masáž skutečně prožít.

Příprava erotické masáže

Před samotnou masáží je potřeba připravit místo masírování tak, aby bylo intimní a útulné. Připravte si masážní stůl. Pokud ho nemáte, vystačíte si s pevnou postelí či jakýmkoli jiným pevným předmětem, na který si může masírovaný lehnout.

Ztlumte či zhasněte světla, zapalte svíčky, postarejte se, aby v místnosti nebyla zima. V článku „Afrodiziaka“ jsem radil koupi lampy a vonných olejů. Pokud je máte, je nyní čas na růžový nebo jasmínový olej. Pokud je nemáte, můžete je nahradit vonnými svíčkami. Nezapomeňte vypnout všechny telefony.

Nyní se již věnujte partnerce. Dejte si společně horkou koupel nebo alespoň sprchu, abyste se uvolnili. Pusťte si uklidňující hudbu. Pokud se stále nemůžete uvolnit, zkuste skleničku vína. Ale ne více než jednu. Až si svlečený masírovaný lehne na připravenou podložku, dejte mu ručník na místa, která prozatím nemasírujete. Je důležité, aby masírovanému bylo teplo.

Před vlastní masáží si s partnerkou ujasněte, zda chce masírovat i pohlaví (návod na masáž pohlaví naleznete v příštím článku spadajícího do této sekce).

Vlastní masáž

Nejdříve masírujte partnera na zádech. Připravte si dobrý lubrikant nebo masážní olej, který před nanesením na pokožku zahřejte mezi dlaněmi. Partnerku masírujte směrem od hlavy dolů. Začněte pokožkou hlavy, ušima, krkem. Pokračujte na záda, ramena, paže, hýždě, nohy, chodidla a prsty.

Masáž provádějte všemi deseti prsty. Nejlepší je masírovat pokožku v jemných kruzích. Tam, kde to bude partnerovi viditelně příjemné, masírujte déle. Pokud narazíte na nějakou zatvrdlinu pod pokožkou, rozmasírujte ji. Možná ucítíte pod kůží malé zatvrdliny podobné zrnkům rýže. Ty se také snažte rozmasírovat. Nejvíce jich bývá v okolí krku a hýždí. Prokrvíte tím pokožku a uvolníte napětí masírovaného. To pak vede k intenzivnějším orgasmům a zlepšuje to celkovou psychickou pohodu.

Při masáži dělejte plynulé a rovnoměrné pohyby. Během masáže líbejte tělo masírovaného. Je to velmi vzrušující.

Po obrácení ženy opakujte postup. Opět odshora dolů. Partnerka by již teď měla být velmi uvolněná a vnímavá na každý váš dotek. Takže zkoumejte, jak se jí líbí masírovaní na různých částech těla.

Zvláštní pozornost si zaslouží bradavky. Zkuste je sát, jemně vytahovat nebo štípat. Hrajte si s nimi, pokud je to partnerce příjemné (v určitých částech měsíce se nemusí ženě dráždění bradavek líbit). Doporučuji věnovat se každé bradavce zvlášť. Buďte nápadití, a partner možná zažije prsní orgasmus. Jsou ho schopni ženy i muži.

Poté pokračujte dále až na nohy. Nohy jsou velmi lechtivé, ale při správném uchopení dokáže jejich masáž uvolnit celé tělo. Jednou rukou nohu držte, druhou masírujte špičku. Poté nohy vystřídejte. Masírujte kotníky, prsty, paty, chodidla. Nakonec jemně tahejte za prsty.

K masáži můžete také využít pomůcky, které nabízíme na tomto webu. Zkuste Mini Massager, drbátko těla nebo pštrosí pero.

Po masáži

Jakmile masáž skončíte, doporučuji, abyste se vystřídali. Nebo také nemusíte. Pokud vás oba erotická masáž vzrušila, můžete se věnovat jiným věcem.

Komentáře