Jak na drsnější milování

Všichni už jsme se v životě jistě setkali s drsnějším zacházením v posteli. Ať už šlo o přidržení rukou svého miláčka, zavázání očí, nebo jen o lehké plácnutí po zadečku v okamžiku vzrušení. Pokud však těmto choutkám věnujeme víc pozornosti a zapojíme fantazii, mohou velmi příjemně okořenit i dlouhodobě sexuálně stagnující vztah.

Proč v posteli přitvrdit?

Techniky drsnějšího milování se obvykle označují zkratkou BDSM. Vybrala jsem pro vás takové, kterými můžete okořenit váš sexuální život, i když nepatříte přímo mezi příznivce této kategorie.

Spanking

Jde snad o nejužívanější praktiku vůbec. Při ní ženu plácáte holou dlaní po zadku, zpravidla při už slušně rozjetém sexuálním řádění. Svádí k tomu např. poloha na koníčka, nebo zezadu.

Je nutné brát v potaz řeč těla ženy a zároveň vnímat, co ono plácání dělá s vámi samotnými. Pokud vás spanking láká, začněte u hýždí partnerky. Jestliže zjistíte, že se vám to oběma líbí, můžete se zkusit zaměřit na poprsí a sledovat, co to s ní dělá.

Vhodnou doplňkovou pomůckou bývají třeba vařečky, pásky, nebo proutky.

Zavazování očí

Tato technika má za účel zbystření všech ostatních smyslů na úkor vidění. Díky znemožnění použití zraku se vaše partnerka bude schopna lépe soustředit na dráždění a laskání. Ideální k těmto úkonům bývají šátky, pokročilejší verze už představují např. masky. Ať už ty sloužící výhradně k zakrytí očí, nebo v provedení na přetažení přes celou hlavu.

Modelová situace: Zavážete své partnerce oči a poté ji začnete po rtech přejíždět kouskem ovoce, lžičkou se zmrzlinou, či kouskem čokolády. Užitou potravinu nakonec vložíte do jejích úst s otázkou, co právě ochutnala. Pokud odpoví správně, dostane něco dalšího. V případě že ne, obdrží plácnutí přes zadeček.

Svazování

Svazování slouží k omezení pohyblivosti. Pokud s tím nemáte zkušenosti, doporučuji začít např. s různými šátky, šálami, kravatami, či kapesníky. Tedy s pomůckami, které se vašemu protějšku nebudou zařezávat do kůže a i při neúmyslně silnějším utažení neublíží.

Další variantou bývají pouta, která se dají sehnat ve verzích jak na ruce, tak i na nohy. Začátečníkům důrazně doporučuji pouta zdobená plyšem, nebo barevnými chlupy, jelikož právě tato mívají zpravidla pojistku, která zajišťuje možnost vymanit se z jejich zajetí i bez klíčku v případě akutní potřeby.

Svého miláčka můžete poutat na různé způsoby. S rukama za zády, či před břichem, nebo k pelesti postele s roztaženýma rukama (popřípadě i nohama), s rukama nad hlavou atd. Nemáte-li dřívější zkušenosti se svazováním, vyvarujte se jakýchkoliv složitějších úvazů či pozic. Na ty je potřeba mít minimálně teoretické znalosti.

Zacpání úst

Zacpání úst dokáže být velmi vzrušující, i když použijete pouze svoji dlaň. Rozhodně pro začátek zapomeňte na kuličkové roubíky a lepicí pásky.

Rovněž můžete použít šátek, který uvážete partnerce pod temenem hlavy a jeho přední část následně ponecháte v jejích ústech. Značně jí tak ztížíte možnost verbálně komunikovat, ale neomezíte její schopnost správně dýchat. Šátek zpočátku v žádném případě neutahujte silou, ani před jeho přiložením nevkládejte do úst nic dalšího.

Smyslové ovládání

Zahrnuje niternější část BDSM, která se týká kontroly vašeho protějšku. Vyžaduje o něco vyšší dávku důvěry mezi partnery, mimo jiné i z toho důvodu, že může zahrnovat všechny výše zmíněné praktiky při jedné akci.

Ideálně může vypadat například jako spoutání partnerky, zavázání očí a dráždění jejího těla např. pštrosím perem, kostkou ledu, čtverečkem čokolády, nebo čímkoliv jiným. U ledu ovšem opatrně, jeho působení na holou tkáň může být pro někoho bolestivé.

Takto máte možnost svého miláčka trápit pěkně pomalu a s rozmyslem, užívat si jeho prosby a odpírat mu vytoužené uspokojení. 

Jak jí to naznačit

Pokud jste dostali chuť vyzkoušet něco z výše uvedeného, navrhněte to partnerce během milování, nebo to přímo zkuste. Buď do toho půjde, nebo vám jasně dá najevo, že o to nestojí. V takovém případě je na místě tento přístup respektovat.

Komentáře

nobelova cena
 od autora jürgen

    "Svazování slouží k omezení hybnosti ...", tohle je na nobelovku za fyziku. Autorka nejspis myslela "pohyblivost".

    Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Žanet

    Manžel to má rád hodně tvrdé. Spíš až do krve. Často se stávalo že mi pouta přetrhl. Koupili jsme tyhle pouta: https://www.. a musím říct že jsou zatím jediné, které nepřetrhl. :D

    Reaguj na tento komentář