Jste úchyl?

Říká se, že každý člověk má nějakou sexuální úchylku. Pojmy jako pedofilie či masochismus zná asi každý z nás. Co ale taková ergofilie či homilofilie? V tomto článku možná zjistíte, že to, co jste doposud běžně provozovali, je ve skutečnosti úchylka.

Před samotným výčtem úchylek vás musím upozornit. To, že se v některé úchylce poznáte, ještě neznamená, že musíte jít k lékaři. Spíše doporučuji najít si takovou partnerku, která s vámi bude úchylku provozovat. 

Ablutomanie, ablutofilie

Jde o vzrušení vyvolané horkou koupelí či sprchou (nikoli však gumovou kachničkou, byť vibrační).

Akrotomofilie

Vzrušení vyvolané chybějícími končetinami či protézami (ne zubními).

Afyxofilie, autoerotická asfyxiace, hypoxifilie
Sexuální vzrušení vyvolané škrcením. Může jít o představy při onanii nebo také techniku při sexuálním styku. Kvůli této technice ročně zahyne několik stovek lidí.

Anaklitismus nebo infantilismus

Vzrušení vyvolané pozorováním či praktikováním činností, které dělají malé děti, např. cumlání dudlíku, nošení plen (pozor na ženy s podezřele velkým mateřským komplexem - budou si vás stále hýčkat, až se jednoho dne neprobudíte v kočárku).

Autofetišismus, idiolatrie, též monosexualita

Zbožňování sama sebe.

Tito jedinci se vzruší pohledem do zrcadla, neustálým vychvalováním sama sebe, pozorováním své fotky (pamatujete na Kocoura z Červeného Trpaslíka?).

Autonekrofilie

Lidé s touto úchylkou se považují za mrtvolu a chtějí být jako mrtvola milováni.

Belonefilie

Sexuální vzrušení ze špendlíků a jiných špičatých předmětů, včetně piercingů (kolik procent populace tím proboha trpí?).

Deflorační mánie

Touha zbavit co nejvíce dívek pannenství (aneb svůdci vědí své).

Dendrofilie, xerxésismus

Sexuální představa, kdy je milostným objektem strom místo člověka (že bych začínal chápat lidi, kteří objímají stromy?).

Didaskalofilie

Sexuální náklonnost žáků k učitelům a naopak (a tím je definitivně vyřešena otázka, proč se můj kamarád nechal svést svojí učitelkou).

Ergofilie

Vzrušení vyvolané pohledem na silácké pohyby či na člověka, který momentálně pracuje (pohled na instruktora v posilovně musí tyto osoby dovádět k šílenství).

Formikofilie

Jde o zvláštní formu zoofilie, kdy dotyčného přitahují velmi malá zvířata jako mravenci, šneci či hmyz (něco pro včelaře).

Frottage, frotérismus

Uspokojování prostřednictvím tření pohlavních orgánů o nic netušící osoby. Tito lidé často využívají návaly v MHD (a mně bylo divné, že se na mě ta holka tak lepí).

Kandaulismus

Vzrušení prostřednictvím předvádění svého partnera nahého ve společnosti (nejlépe s obojkem a roubíkem).

Hirustofilie

Takto postižené jedince vzrušují extrémně chlupatí partneři (jedním z nejznámějších hirustofiliků je Marge Simpsonová – všimněte si, jak navádí Homera, aby si na sebe do postele bral chlupaté věci)

Homilofilie

Osoby s touto úchylku vzrušuje pohled na kostel či ještě lépe samotná mše (dovedete si představit faráře s touto úchylkou?).

Hybristofilie

Vzrušení lidmi, kteří se dopustili něčeho špatného či nezákonného (známí vězni jako Kájínek dostávají denně několik vzrušených dopisů).

Kynofilie

Opět jde o zvláštní formu zoofilie. Postižené vzrušuje představa či provozování styku se psy (připomíná mi to film „Jedna ruka netleská“).

Lingerie

Vzrušení vyvolané ženským spodním prádlem. V dnešní době je to už dokonce samostatná kategorie pornofilmů či dokonce značka spodního prádla (někdo věděl, jak zbohatnout).

Maiestofilie

Tyto osoby přitahuje pohled na těhotnou ženu.

Naratofilie

Sexuální vzrušení navozené pomocí vulgární komunikace či poslechem vulgárností (aha, proto se dnes mluví tak sprostě).

Ofidiofilie

Další součást zoofilie, tentokráte postiženého vzrušují plazi, především hadi.

Pyrofilie

Zde hraje velkou roli oheň, který člověka vzrušuje. Dokonce jsou zaznamenány případy, kdy byli lidé přijati na první pomoc s akutními popáleninami pohlavních orgánů (ne, opravdu se nechtěli jen zahřát).

Statuofilie, monumentofilie

Sexuální zaměření na sochy, na symboly státní moci či na hroby a památníky (že by vandalství?).

Symforofilie

Postižené vzrušují katastrofy či automobilové nehody (bleee).

Teleiofilie

Vzrušení staršími dospělými lidmi, jde o opak pedofilie (netrpí tímhle většina populace?).

Zoonekrofilie

Vzrušení vyvolávají zvířecí zdechliny (dá si někdo pečené kuřátko?).

Komentáře