Poloha „není úniku“

Dnes se podíváme na polohu zezadu vleže, alias „není úniku“. Tato milostná pozice v sobě snoubí výhody z klasické polohy zezadu a misionáře. Není sice tolik známá a často prováděná jako tyto dvě, ale dá se z ní při správném provedení techniky vytěžit maximum. Má mnoho obměň a rozhodně může znamenat příjemné ozvláštnění vašeho intimního života.

Proč to dělat v poloze "není úniku"?

Provedení

Tato poloha má snadné provedení: Žena si lehne na bříško na postel a mírně roztáhne nohy od sebe. Muž na ni obkročmo nalehne, zasune jí penis do pochvy a přikloní se k ní, přičemž se zpravidla opírá dlaněmi o volné místo kolem ženina hrudníku. Aktérka může mít své ruce položené libovolně, buď podél těla, nebo pod hlavou. V této poloze má iniciativu v rukou převážně muž.

Zpestření

Klasikou je obměna pozice nohou aktérky. Může je mít buď těsně semknuté k sobě, díky čemuž je průnik intenzivnější, nebo naopak hodně roztažené od sebe, tím se tření minimalizuje. Poslední možností je příjemná varianta, při které žena jednu nohu pokrčí a druhou nechá nataženou.

Velkou roli hraje také postavení nohou muže, existuje několik variant.

Muž se může opírat koleny mezi roztaženýma nohama své partnerky, nebo vedle jejích nohou v tom samém úhlu. V jiném případě muž „nasedne“ ženě na zadeček a koleny se opře vedle jejích boků, s libovolně rozkročenýma nohama. Takto se zcela změní úhel zasouvání penisu a poloha může být pro ženu bolestivá. Čím více má muž své nohy rovnoběžně s nohama ženy, tím se zmírňuje tření a průnik je méně problémový. Ženám silně doporučuji, aby si v této poloze stimulovaly klitoris. Obzvláště ty, které hůře dosahují orgasmu.

Další variantou pro živočišnější prožitek může být technika, při které muž ženě znehybní jednu, nebo obě ruce za zády tak, že ji chytí za loket, nebo zápěstí (samozřejmě opatrně). Pocit bezmoci bývá někdy hodně vzrušující pro oba aktéry.

V čem je tato poloha lepší, než ostatní?

Největší výhodou je relativně hluboký průnik penisu a silná stimulace G bodu. Zároveň je velkým plusem možnost stimulace klitorisu, ideálně při obměně s pokrčenou nohou.

Pro ženu je tato poloha vhodnou volbou, pokud je vyčerpaná a potřebuje oddech. Dá se jí také využít po masáži, ať už erotické, nebo klasické. Žena při ní pouze leží a užívá si nejprve něžného laskání, a postupně dráždění a milování. Plusem v tomto případě je fakt, že aktéři mohou využít masážního olejíčku k lubrikaci před samotným aktem.

Jako jedna z mála poloh má tato také tu výhodu, že se muž během sexu může různě mazlit s ženiným zadečkem v přirozené poloze. Ženy mají rády, když je muž při milování v této poloze drží za půlky, mačká je, hladí, nebo je přes ně občas plácne. Některé preferují i sex v kombinaci s drážděním análního otvoru. Někdy ovšem bývá velmi příjemné i milování, při kterém muž svou partnerku jen pevně drží za boky nebo stehna a při kopulaci ji k sobě přisouvá.

Pro jedince praktikující často anální sex je poloha zezadu vleže rovněž výbornou volbou – opět je šetrnější, než v klasickém doggie stylu.

Když to nejde vydržet

V tomto případě lze penis úplně vyjmout z pochvy a pouze jej otírat o zadeček ženy. Jinou možností je setrvat v této pozici bez hnutí, popřípadě se k ženě pouze přitisknout a chvíli zůstat v klidu. Takto ale riskujete opadnutí erekce.

Dle mého názoru je ideálním řešení oddálení ejakulace vyjmutí penisu a společná masturbace v takovém tempu, jak to každému vyhovuje. U muže samozřejmě tak, aby nakonec nechtěně nedošlo k předčasnému vyvrcholení.

Plusy

  • silné dráždění bodu G
  • poloha se dá využít i při análním sexu
  • možnost stimulace klitorisu
  • poloha vhodná pro tzv. „dolňáky“
  • šetrnost a minimální riziko poranění genitálií

Mínusy

  • minimální iniciativa ze strany ženy
  • může být problémovější pro méně obdařené muže
  • při nedostatečných zkušenostech může penis vypadávat z pochvy

Závěr

Pokud máte chuť prožít se svým protějškem jak intimní a něžný, ale zároveň vzrušující sex, v této poloze nemáte co ztratit. Není to sice stará klasika zezadu, ale kde tato poloha ztrácí na živočišnosti, tam na druhou stranu získává v intimitě, šetrnosti a pohodlí. Možná to není poloha, bez které byste se neobešli, ale rozhodně stojí minimálně za vyzkoušení a občasné praktikování.

Dodatek pro muže (Xen)

Tato poloha je opravdu o obdivu ženského zadečku, můžete jej během přirážení mačkat, či jinak dráždit. Pokud chcete, aby si to opravdu žena užila, dejte pod ní vibrátor či vibrační vajíčko tak, aby se dotýkalo jejího klitorisu, popřípadě jeho okolí. Tím, že žena leží na bříšku, nemusíte onen vibrátor přidržovat, protože pro její poštěváček opravdu „nebude úniku“.

Komentáře