Předehra jistí úspěch

Muži i ženy vnímají sex rozdílně. Zatímco mužům stačí kratší předehra a poté akce, ženy potřebují ke skutečně dobrému styku delší předehru. Právě délka předehry je rozhodujícím faktorem toho, zda bude mít žena orgasmus nebo ne.

Většina žen má ráda sex. Ale všechny ženy milují mazlení. Chtějí se dotýkat, líbat, hladit… Než se žena dostatečně vzruší, trvá jí to mnohem déle než muži. Tento rozdíl je jedním z hlavních důvodů, proč má mnoho žen problémy s dosažením orgasmu. Zároveň je to i kámen úrazu mnoha mužů, kteří si stěžují na to, že v sexu jsou příliš rychle. Chyba není často v tom, že by oni sami byli příliš rychle, ale v tom, že nedostatečně vzruší partnerku.

Samozřejmě i ženy mají období, kdy je rychlovka pro ně velmi vzrušující. Nicméně slouží spíše na zpestření sexu, v drtivé většině případů vyžaduje žena dlouhou předehru.

Jak má správná předehra vypadat?

Každá žena potřebuje trochu jinou předehru.

Přibližně ale můžeme říct, že k plnému vzrušení ženy je potřeba asi 40 minut uvolnění, z toho alespoň 20 minut líbání. Můžete začít různými způsoby, ukážeme si několik tipů. U všeho platí, že to nemá smysl přehánět. Když jednu věc uděláte 5x za sebou, vězte, že už nebude mít takový účinek, jaký měla poprvé.

Pokud máte rádi SMS, zkuste si během dne posílat erotické zprávy o tom, co budete večer dělat. Je to jednoduché a vzrušivé. Naneštěstí ne všechny ženy to mají rády. Pokud ta vaše zrovna tento typ předehry nemusí, můžete jí zavolat. Nebo jí pošlete jednoduchou SMS: „Přijdu v 8 večer, vezmi si na sebe župánek a připrav koupel. :)“ I takové jednoduchá zpráva dokáže v ženě vyvolat zvědavost a vzrušení.

Před vlastní předehrou vytvořte atmosféru, která vám nejlépe sedne. Ženy mají rády svíčky a vůni. Hudba je také účinná, ale u mladých slečen s ní příliš neuspějete. Nejvíce se mi osobně osvědčily vonné svíčky, tma a trocha nanesených feromonů.

Pokud ženu teprve svádíte, je téměř nezbytné šampaňské či víno.

Oblečení

Každou předehru nemine svlékání. Zkuste si vzít na sebe něco, co ženu vzrušuje. Nejlépe se mi v tomto ohledu osvědčila košile, ženy rády potají rozepínají knoflíčky. Můžete jí říci, ať vám předvede striptýz. Když jí budete povzbuzovat, stane se z něj vzrušující zážitek nejenom pro vás, ale i pro ni.

Vzrušuje-li ženu vaše tělo, zkuste společnou koupel nebo sprchu.

Stimulace

Nejdůležitější částí předehry, kterou byste rozhodně neměli vynechat, je líbání. Rty jsou tím nejvíce citlivým bodem na ženském těle, nepočítáme-li genitálie. Líbání na ústa by mělo trvat alespoň 20 minut z celkových 40 minut předehry. Setrvejte v polibcích opravdu dostatečně dlouho. Můžete zkoušet různé techniky líbání, ale vždy nakonec skončete u toho, co se ženě líbí nejvíce (pravděpodobně to bude líbání s hrátkami s jazykem). Můžete dále zkusit sání rtu, společné dýchání atd. Možností je skutečně mnoho.

Dále jí můžete líbat v podstatě po celém jejím těle, vyjma genitálií, které si nechte nakonec. Nejpříjemnější jí to bude na krku, za ušima (některé ženy mají rády i líbání uší), na zátylku, na loktech, na prsou, na bříšku, podbřišku, stehnech či hýždích. Pozor, někde jí to může lechtat, takovým místům se raději vyhněte.

Při líbání na ústa i na zbytek těla jí hlaďte nebo si jí na sebe tiskněte. Opět platí, že genitáliím se vyplatí věnovat až nakonec.

Předehra není nic těžkého, přesto jí mnoho mužů nevěnuje dostatečnou pozornost, protože si myslí, že těch 5 minut zkrátka stačí. Věřte mi, že tomu tak není. Ženské vzrušení je zkrátka odlišné od toho mužského. Má-li být opravdu vzrušená, musíte se jí věnovat déle. Samozřejmě můžete vynechat svíčky, SMS i další věci a spokojit se pouze s líbáním a laskáním. O to déle však tyto věci provádějte.

Lehkou formou stimulace je i erotická masáž těla, o které jsem již psal v jiném článku (viz související články).

Komentáře