Sexuální tajemství žen

Zeptali jsme se žen různého věku na intimní otázky, o kterých se často s muži stydí bavit. Zjistěte, jak to je s různými technikami či se ženskou masturbací.

Každá žena je originál. Prožívá svůj život trochu jinak než její kamarádky či ženy z jejího okolí. Udělali jsme mezi ženami výzkum a jejich odpovědi shrnuli tak, aby odpovídaly skutečnosti co nejpřesněji. Přesto nemůžeme vyloučit, že některá žena nebude s těmito odpověďmi souhlasit.

Jak často ženy masturbují a v kolika letech začínají

Ty nejčilejší začínají již před desátým rokem, ale většina z nich to poprvé zkusí mezi 13-16, později spíše výjimečně. Některé ženy uvedly, že nemasturbují vůbec. To může být samozřejmě pravda, avšak mnohdy to také jednoduše nechtějí přiznat. Průměrně masturbují 1x týdně, nejčastěji ve večerních hodinách.

Na co při masturbaci myslí?

V sexuálních představách žen je nejčastěji jejich partner či blízký přítel. Méně často je to pak více mužů. Některé ženy rovněž uvedly, že si představují skupinový sex s muži i s ženami.

Používají při masturbaci pomůcky? A jaké?

Mladé ženy používají pomůcky výjimečně, avšak s postupem času počet žen využívající pomůcky zvyšuje. Polovina žen starší 30 let měla zkušenosti s používáním pomůcek, většinou šlo o vibrátory. Mladší ženy preferovaly gelové nevibrující vibrátory, starší pak klasické.

Jak často myslí ženy na sex?

To záleží věku ženy, na fázi jejího cyklu a na tom, zda jsou sexuálně aktivní. Ženy v plodném věku, které mají pravidelný sexuální styk, na to myslí často (několikrát do hodiny). Ženy dlouhodobě sexuálně neaktivní v neplodném věku pak přibližně jednou denně.

Mají ženy rády orální sex?

Ano i ne. U felace nemají ženy rády orální sex z donucení, podstatné části žen vadí nucení strkat partnerům pyj do krku (deep throat). Klasický orální sex, při kterém muž dává najevo pocity slasti, ženy naopak mají rády. Tedy, důležité je, aby muž uměl tuto techniku náležitě ocenit, pak ji ženy dělají rády klidně několikrát denně.

Co se týče cunnilingu, tedy dráždění pohlavních orgánů ženy, tak zde je důležitá vzájemná komunikace. Pokud muž techniku umí, je to pro ženu jeden z nejkrásnějších zážitků.

Proč mají ženy rády milování ve tmě?

Ze dvou důvodů. Prvním je fakt, že většina žen se stydí za své tělo. Pokud budete ženě říkat, že je pro vás přitažlivá, ráda se s vámi bude milovat při rozsvíceném světle.

Druhým důvodem je romantika. Ženy mají rády romantické milování, které tma nabízí. Ideální je tlumené světlo či několik svíček. Takové přítmí podněcuje představivost ženy a nabízí lepší zážitek z milování.

Proč ženy předstírají orgasmus?

Kvůli mužům. Ne vždy má žena náladu na milování a orgasmus se zkrátka nedostaví. Než by žena vysvětlovala muži, že dneska opravdu neměla náladu a že to není jeho chyba, raději bude předstírat orgasmus, který ve skutečnosti neměla. Orgasmus někdy předstírala více než polovina žen.

Je pro ženu důležitý orgasmus?

Pro mladé ženy důležitý příliš není, s věkem ženy však jeho význam roste. Mnoho žen je v sexu spokojeno i bez orgasmu, který považují pouze za něco navíc.

Je lepší sex s prezervativem nebo bez něj?

Bez prezervativu je to lepší. Kondom příliš obepíná penis a navíc izoluje teplo. To znamená, že penis nasazeným prezervativem v sobě ženy tolik necítí.

Komentáře