Sexuální trapasy v posteli

Dnes se oprostíme od klasických pouček a doporučení, co a jak byste měli dělat či ne. I když z následujících řádků bude dobré se poučit a neopakovat chyby, které pro nás naštěstí už udělali jiní.

Trapasy v posteli

Jak se všichni shodneme, sex je prostě skvělý. Někdy ovšem přináší i dosti trapné situace. Je nanejvýš pravděpodobné, že každý sexuálně aktivní jedince na této planetě už zažil nějaký přešlap, trapas nebo totální zmatení během sexuálního styku.

Je to skoro vědecky potvrzené, každému se stane nějaký ten trapas v posteli. Naštěstí jsou metody, jak z těchto situací vybruslit a zachovat si tvář. A spoustu partnerů jsou navíc naprosto ochotní občasné přešlapy přehlédnout.

Někdy se ovšem věci zvrtnou v něco opravdu neskutečného. Stávají se různé věci. Divné, hrozivé, nechutné věci, po kterých byste si nejspíš říkali, zda mít ještě někdy v životě sex. Zároveň víte, že na to do smrti nezapomenete.

Část z toho má co dělat s tím, že to řeknete svým přátelům, kteří z toho udělají veselou historku k pivu .

Následující příběhy jsou od statečných, silných žen, které se s těmito trapasy popraly a zvládly o nich i vyprávět.

1) Červená noha, červenější tvář

„Bylo 7 hodin ráno a on mi masíroval bříško a rukou jel pomalu dolů. Usmívala jsem se a užívala si jak si se mnou hraje. Klekla jsem si, obkročila ho, sjížděla tělem pomalu dolů s cílem dopřát mu ranní kuřbu. V té chvíli přišel moment uvědomění, všimla jsem si rudé skvrny na mém bílém povlečení.

Bože můj.

Právě jsem to dostala. Zrudla jsem. Pomalu jsem se zvedla a děsila se toho, co jsem věděla, že najdu. Celá jeho noha byla pokryta krví. V těch třech minutách ranního dovádění, se mi podařilo pokrýt ho tím, co vypadalo jako těžký 3. den (nutno dodat, že jsem to dostala o dva týdny dříve).

Začala jsem vyvádět a utekla jsem do koupelny. Byla jsem všechno možné, jen ne v pohodě, zatímco on ležel na mé posteli, se zakrvácenou nohou.“

2) Nepříjemný zvuk

„Po romantickém obědě se svým přítelem, jsme se rozhodli zajít rychle zpět k němu do bytu a dopřát si odpolední sex. Byla jsem na něm a zhruba po 5 minutách se z mého zadečku ozval ten nejhorší zvuk.

Bohužel to nebyl ten moment, kdy jsem se mohla vymluvit na nepříjemné zvuky, které se běžně při sexu vyskytují. Tímto bylo naplno řečeno, že jsem toho měla moc k obědu. Jeho reakcí byla směs paniky a vyděšení.

Byla jsem tak zděšená.

Hned jsem schovala hlavu do dlaní na jeho hrudníku. Plakala jsem a smála se tak silně, že jsem ho celého počůrala (zatímco byl pořád ve mně). Zpanikařil a odstrčil mě od sebe tak silně, že jsem spadla z postele a udeřila se hlavou o noční stolek. Přála bych si, abych si to jen vymyslela.“

3) Trochu to dře

„Na vysoké jsem byla párkrát na rande s jedním klukem, ale nikdy k ničemu nedošlo. Po 7 nebo 8 letech později, jsme si opět vyšli. Říkala jsem si, že je správný čas se k něčemu odhodlat. Mám husí kůži jen na to pomyslím.

Zaprvé, nepamatuju si, že bychom měli nějakou předehru, prostě rovnou na věc. Ok, žádná pohroma.

Pak si sundal oblečení.

Byl naprosto celý pokrytý hustým ochlupením. Jak to, že jsem si toho nevšimla dřív? Ok, fajn, pořád do toho jdu. Poté se třel svým tělem o mé. Konečně byl připraven, doslova velký jako můj palec. Říkala jsem si, že velikost není vše, že?

O 20 vteřin později ho slyším říkat „a sakra!“. Říkám si, že asi praskl kondom. Ne, nepraskl. Byl hotový.

Takže jsem skončila podřená od medvěda a vyprstěná jeho penisem ani ne za minutu. Dala jsem tomu ještě jednu šanci, ale dopadlo to stejně.“

4) Dobré pro…mě?

„Když jsem poprvé měla sex, já i můj partner (kterého jsem znala, ale nechodili jsme spolu) jsme byli trochu opilí a on měl problémy s „postavením.“ Ztvrdnul po orálním sexu a pak do mě vniknul.

Bohužel to nemohl dokončit, protože nedokázal zůstat v pozoru dost dlouho. Jelikož to bylo mé poprvé, tak jsem z toho byla pořád zmatená a nevěděla jsem jak mu pomoci.

Po třech pokusech a třech kondomech, jsem se rozhodla, že to dneska nepůjde a zvedla jsem se k odchodu. Když jsem se oblékala, řekl: „Alespoň vím, že to bylo dobré pro tebe.“ Ani to nemusel říkat, podruhé by k tomu nedošlo tak jako tak.“ 

5) Stůl, kostým gorily a trochu oleje.

„Bylo mi těsně po 20, když jsem poznala milého kluka ve městě, kam jsem se zrovna přistěhovala. Potom, co jsem mu udělala několika hodinovou masáž (měla jsem kurz, a chtěla jsem mu pomoct od bolesti zad) mi postavil masážní stůl.

Když mi tento stůl přinesl, byla jsem tak unešená, že jsem s ním musela jít hned na rande. Po delším randění jsme si opravdu užívali společnost toho druhého. Jeden večer, když jsem zavítala k němu, se omluvil a já čekala v obýváku.

Když se vrátil, měl na sobě gumový gorilí oblek a chtěl po mně, ať ho namažu olejem a bůh ví co ještě. Řekla jsem mu, že musím být někde jinde a že to vypadá, že bychom měli jít každý svou cestou.

Věděla jsem, že je zklamaný, ale je lepší zjistit to hned na začátku, že nejsme kompatibilní.“ 

Komentáře