Smíšený ženský orgasmus

Tělo ženy nabízí spoustu míst, které lze stimulovat tak, aby z toho měla jejich majitelka nepopsatelnou rozkoš. Navíc je lze vzájemně kombinovat, čímž se prožitky ještě posílí. Nabídněte vaší partnerce zážitky, které ještě nikdy s žádným jiným mužem neprožila. Stačí objevit kouzlo smíšeného orgasmu.

Smíšeného orgasmu, jak již název vypovídá, dosáhneme drážděním více míst zároveň. Pravděpodobně ze své sexuální praxe běžně víte, že stimulovat klitoris a zároveň pochvu je pro ženu velmi příjemné. Zakončení takovým drážděním žena cítí hned dvěma oblastmi nervových zakončení, jde tedy o intenzivnější zážitek než při dráždění těchto bodů odděleně.

Nicméně, prostou masáž klitorisu a vaginy zároveň časem objeví většina mužů a začnou ji ve svém sexuálním životě praktikovat běžně, čímž technika trochu ztrácí svoji výjimečnost. Proto to, co vám nyní nabídnu, bude poněkud odlišné, překvapivé, možná až mírně perverzní. Ale co je nejdůležitější, ženě to přinese neskonalou rozkoš. Tedy pokud již alespoň trochu zná své tělo. Pro mladé dívky si vystačíte s klasickou prostou stimulací.

Nejdříve to zkusíme ručně

Bez ruční stimulace se ke smíšenému orgasmu nedostaneme. Nicméně nyní budeme používat prakticky pouze ruce a možná i ústa. Nic víc.

Vzpomeňte si na článek o masáži pohlaví. Můžete jej nalézt zde. Budeme postupovat podobně jako v onom článku.

Po jemném rozmasírování začněte jednou rukou kroužit kolem klitorisu, po chvilce přímo na něm. Druhou rukou nejdříve chvilku masírujte prsa ženy, poté vnikněte jedním nebo dvěma prsty do její vulvy. Až se žena více uvolní, můžete zkusit i třetí prst. Vyžaduje to hodně lubrikantu, nešetřete s ním.

Vaše pohyby by měly být plynulé. Zezačátku jí můžete stimulovat jemně a pomalu, po chvilce najděte ideální tempo, při kterém se rychle neunavíte, a ženě se bude líbit. Při této stimulaci, pokud to zvládnete, zkuste ženě ústy nasávat bradavky a hrát si s nimi. Tímto způsobem ji postupně přivedete na úžasný vrchol.

Uzlík

O poloze uzlík jsem se již zmiňovat v článku o klitorálním orgasmu. Je to taková poloha, při které partnerce dráždíte zároveň vaginu i klitoris. Podrobnější popis najdete ve zmiňovaném článku. My tuto polohu ale ještě mírně vylepšíme. Zkuste během této polohy dráždit ženě bradavky. Můžete k tomu použít ruce, ale lepší budou bradavkové skřipce.

Kočička či pejsek

Další poloha pro smíšený orgasmus je taková, při které je žena na čtyřech a vy do ní pronikáte zezadu. Často se tomu říká na pejska, doggy style či kočička. Při pronikání drážděte ženě klitoris a opět i bradavky. Rovněž můžete použít prsní či klitorální přísavky, protože ruce máte jen dvě a dráždit všechno zkrátka nelze.

V této poloze je výhodnější nesnažit se o co nejplynulejší styk, ale naopak měnit rychlost dráždění. Vyburcujete tak ženu k mnohem silnějšímu orgasmu. Rovněž můžete zkusit těsně před vyvrcholením ženy sundat přísavku z jejího klitorisu a začít ji stimulovat rukou. Uvidíte, co se stane. 

Ještě dodám, že pro polohu na pejska musí být žena dostatečně vlhká, proto se nebojte použít lubrikant. Když není vlhkost ideální, hromadí se v ženě hodně vzduchu, což jí může být nepříjemné. Pokud cítíte, že je žena natlakovaná (poznáte to tak, že ji pomalu přestanete cítit), vytáhněte z ní penis a vzduch uteče.

Tak co? Chcete jí to dopřát? Pokud ano, nezbývá než se poohlídnout po přísavkách na bradavky a na lubrikanty. Když kliknete na vyznačená slova, dostanete se přímo k tomu, co hledáte. 

Komentáře