Správné načasování svádění

Ženy jsou od narození vychovávány tak, aby střežily svou sexualitu. Nikdy se nechtějí cítit jako snadná kořist. Pokud tedy chcete být ve svádění úspěšný, musíte respektovat tyto její vnitřní hranice.

Jak poznat kdy svést ženu?

Na veřejnosti máte omezené možnosti toho, co můžete se ženou dělat. Obvykle se to omezuje na líbání a dotýkání. Ale když se vám podaří ji dostat ze zraků okolí, můžete pokračovat dále.

Přemýšlejte o tom, co se děje v její hlavě, když ji svádíte. Žena vede vnitřní válku: Pokud zajdete příliš rychle příliš daleko, projeví se její obranný štít. Bude se starat, aby nevypadala jako někdo, koho lze snadno dostat do postele. Když budete postupovat příliš rychle, zničíte iluzi romantiky, kterou potřebuje, aby se k vám nechala přivést blíž.

Představte si své pocity, kdybyste byl venku s přáteli, líbal se se ženou v restauraci a přitom vás pozorovala vaše matka. Cítil byste právě onu nesmělost, kterou žena na veřejnosti cítí s vámi. Připadá si souzena pohledy ostatních a obává toho, co si o ní myslí.

Každý má dvě tváře. Jedna představuje to, jak by se podle svých nejhlubších tužeb chtěl chovat. Ta druhá je slušná a budí dojem, že jsme ti nejmravnější lidé. Žena má obě tyto tváře zjevné a bojí se lidem ukázat tu část, která chce něco všeobecně odsouzeného.

Musíte tedy udržet závoj romantiky za každou cenu. Může být odhozen jen tehdy, když se s ní milujete, ale nikdy ne před tím. Pouze pokud se propadne do své vlastní touhy, můžete tento závoj odhodit.

V naší psychice existuje bariéra mezi tím, kdy jsme opravdu sami sebou, a tím, jak si připadáme. Každý si myslí, že je v zásadě hodný člověk. Když stojíme tváří v tvář zjištění, že nejsme tím, kým si myslíme, prožíváme menší krizi identity.

Musíte se ženou zacházet tak, abyste jí nikdy nedotlačil k překročení této hranice. Když bude mít pocit, že podléhá vašemu svádění příliš brzy, šlápne na brzdu. Mnoho mužů přistupuje ke svádění tak, jako by si byli jisti, že mohou svést kdykoliv jakoukoliv ženu. To není realistické.

Každá žena má hluboko zakódovaný program zamezující tomu, aby jednala v rozporu s jejím nejhlubším přesvědčením. Je to její program na zpožďování času, který rozhoduje o tom, jak dlouho bude čekat, než se s mužem vyspí. Pokud je například rozhodnutá, že se nikdy nevyspí s mužem na první schůzce, tak se ji pravděpodobně nikdy nikomu na první schůzce do postele dostat nepodaří. Je to život a musíte to akceptovat.

Každá žena s vámi půjde do postele až poté, co uplyne stanovená doba. Může být schopna si to ospravedlnit po dvou setkáních, třech večeřích nebo dvou týdnech. Může to být založeno na čase nebo na četnosti. Většina žen má nějaké časové období, které musí uplynout, aby si nepřipadaly lascivně.

Když si to uvědomíte nyní, nebudete pak frustrovaný, když narazíte na závoru. Můžete ale ovlivnit délku tohoto času. Pokud se vám podaří, aby se s vámi cítila kouzelně, zvýšíte tak její zájem a vzrušení. Pak už se s onou závorou dá manipulovat.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora ricardo

  v podstatě jde o oddalování ejakulace, celou dobu. Po celý život[S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Johny

   Přesně :))

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora witch

  njn, čarodejnice se holt do nebe nikdy nedostanou, leda tak komínem[S04]

  Reaguj na tento komentář
ha
 od autora Pelcebub

  vtipny komentare =)

  Reaguj na tento komentář