Androvita: Silná ženská zbraň

Zatímco muži se snaží balit, ženy používají vábničky, aby muže přilákaly. Jednou z takových ženských vábniček je vůně, s jejíž pomocí dokáže žena spolehlivě zaujmout. Když se do vůně navíc přimíchají feromony, vznikne neodolatelná kombinace, která v okolí probouzí hříšné představy. Navoňte se Androvitou a každý muž vás bude považovat za velmi atraktivní.

Vliv feromonů na atraktivitu ženy

Parfemovanou verzi Androvity dostala k vyzkoušení naše stálá přispivatelka. Měla za úkol zjistit, nakolik se vůně mužům líbí a pozorovat jejich reakce. Výsledek pozorování byl ten, že si Androvitu kromě ní samotné objednaly ještě další její kamarádky. Ale vezmeme to popořadě.

Androvita je ženský parfém obohacený o feromony. Její vůně je zvláštní, neobvyklá. Přestože máme s parfémy mnohaleté zkušenosti, nesetkali jsme se s žádnou podobnou vůní. Androvita je především lehká, mírně sladká a výrazná. Svoji lehkost si navíc uchovává poměrně dlouhou dobu, dle zjištění naší přispívatelky byla Androvita cítit přibližně 6 hodin. Kvalitou a intenzitou své vůně se Androvita lehce vyrovnává značkovým parfémům, mnohdy je dokonce předčí.

Androvita vyvolává touhu po sblížení.

Setkali jsme se s poměrně značným množstvím pokusů navázat se ženou konverzaci. A to nejenom od mužů, ale také od žen. Na Androvitu reagují pozitivně i blízcí lidé. Podívejme se, jaké reakce od okolí můžete s Androvitou očekávat.

Neznámí lidé

Neznámí lidé častěji oslovují ženu navoněnou Androvitou. Většinou oslovují právě narážkou na vůni, ale najdou se i výjimky.

Hm… Taky někdo krásně voní.“ Žena, která procházela blízko naší spolupracovnice.
Ahoj. Ty tak krásně voníš. Navoněla ses novou vůní?“ Neznámý muž na ulici.
Jsi krásná…“ Viditelně nesebevědomý muž ve vlaku.

Zjistili jsme, že lidé mají obecně vyšší tendenci oslovovat ženu navoněnou Androvitou, pokud tato žena někde stojí nebo sedí. Během chůze toto neplatí. Ženy chválí vůni, muži také chválí vůni nebo se ženou flirtují.

Známí lidé

Androvitu samozřejmě ucítí i známí lidé. Její vůni přijímají všichni velmi pozitivně (na rozdíl od mužských feromonů, které mohou v okolí výjimečně vyvolat i negativní reakce). Okolní ženy jsou komunikativnější a otevřenější, muži se snaží se ženou flirtovat, drží se v blízkosti navoněné ženy, často vůni chválí. Ženy se také často ptají, kde si jí mohou pořídit, je jim příjemná.

Speciální účinky má Androvita na muže. Zjistili jsme, že působí jako afrodiziakum. Pokud se žena navoní Androvitou, mužům v jejím okolí se zdá velmi přitažlivá. To se výborně hodí například v případě, že potřebujete zahnat v posteli stereotyp. Žena navoněná Androvitou je vyzývavá, sexy. Muži mají o ní zájem, přestože se mohou obvykle chovat odměřeně.

Chtěli jsme zjistit, zda lze Androvitu skutečně použít jako afrodiziakum, a proto jsme jí poskytly páru, který je spolu již přes deset let. Výsledek se dostavil okamžitě. Potvrdilo se, že muži skutečně touží po ženě, která je navoněná Androvitou.

Závěr

Zjistili jsme, že Androvita není pouze vůně, ale lze ji zároveň použít jako afrodiziakum. Pravděpodobně je to způsobeno copulinem, který Androvita obsahuje. Tuto látku běžně ženy vylučují v době ovulace, aby tím dali mužům v okolí najevo, že jsou připraveny k páření. Copulin dělá ženy přitažlivější a žádanější. Je jedním z tajemství úspěchu Androvity.

Shrneme, co vše Androvita naší spolupracovnici přinesla:

- nárůst přitažlivosti

- pozornost mužů i žen

- mnoho oslovení a kontaktů s lidmi

- pocit žádanosti, přitažlivost

- sebevědomí

- velmi pozitivní reakce od mužů i žen

Androvitu můžete získat v parfemované (testovaná verze) i neparfemované verzi. Můžete ji tak používat samostatně nebo v kombinaci s vaším běžným parfémem.

Pokud vás zaujala parfemovaná Androvitu, klikněte na tento text.

Chcete-li vidět celou nabídku feromonů pro muže i pro ženy a sami si vybrat, klikněte na tuto větu.

Komentáře

Androvita pre mužov
 od autora Mato

  Chcem sa spýtať...ako to funguje v ,,mužskej vezii,, náhodou by nebolo ? Ďakujem [S03]

  Reaguj na tento komentář
  Re: Androvita pre mužov
   od autora RaShCZ

   Androvita pro muže existuje, ale neprodáváme ji. Při testování jsme totiž zjistili, že voní pouze krátkou dobu a nemá žádné výrazné účinky jako ženská verze.

   Pokud sháníš feromony pro muže, doporučuji ti kliknout v článku na poslední větu a vybrat si ty ze Svadeni.cz. Jsou sice neparfemované, ale za to fungují. [S03]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Androvita pre mužov
    od autora Mato

    heh tak preto sa mi to asi kamoš dneska snažil predat [S04] dobre že som sa tu najprv spýtal.... Takže skusim tie vaše [S03]

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re: Androvita pre mužov
     od autora unknown

     A když už budeš v tom klikání, tak si o feromonech zkus něco přečíst, např. na stránkách toho, kdo sepsal „teorii zájmu“. Dá to trochu hledání, ale pan Google poradí. :-)
     Nebo je vyzkoušej, to dá za 100 článků. Dostaneš lahvičku s tekutinou, jejíž „vůně“ připomíná nejvíce pot, možná by se dalo uvažovat i o náznaku neudržovaných veřejných záchodků. To pak na sebe naneseš v mikroskopickém množství, protože stříknout to na sebe z dodávaného rozprašovače je společenská sebevražda a okamžitá vstupenka do sprchy. Představ si, že absolvuješ letní celodenní tenisový turnaj, kdy se pod náporem sluníčka potí i míčky - necháš si to tričko i na večerní rande? No a můžeš kouknout i na zdejší diskuze, je tam celkem dost stížností a jedna univerzální odpověď - máš toho na sobě moc. Já s touto radou souhlasím, ale musím dodat, že moc je jakékoliv množství, větší než nulové. :-)
     Když už potřebuješ booster sebevědomí, můžeš vyzkoušet Generalissimussovu metodu afirmací (autor tu už také nepublikuje a přesunul se). Hodně zjednodušeně, podrobnosti jinde: Prostě si pro sebe několikrát řekneš „jsem fakt pěknej kluk a holky mě chtěj“ :-) - taky výhradně „placebo efekt“, ale nehraje si to na vědu, cena je odpovídající trvalosti účinku a holky ti nebudou říkat, že jsi cítit potem. Za ušetřený 4 kilča si kup příjemný parfém, vonět opravdu neškodí. Je ale rozdíl mezi „vonět“ a „být cítit“. :-)

     Reaguj na tento komentář
     Re: Re: Re: Re: Androvita pre mužov
      od autora RaShCZ

      Rád bych upozornil na dvě věci.

      a) Mužské feromony skutečně připomínají pot, protože mají v potu základ. Jejich základem je však účinek na VNO, nikoli vůně. Proto se mají překrývat parfémem. Doporučuji přečíst stránky o feromonech na shopu.

      b) Autor, na kterého unknown odkazuje, byl z našeho webu vyhozen kvůli manipulaci s fakty a napadání dalších autorů. Klidně si jeho web najdi a pročti, myslím, že ti to samo bude jasné. [S03]

      Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Fialka :)

  Tak jsem si koupila Androvitu neparfémovanou - abych měla k tomu vlastní parfém (složení by mělo být stejné, akorát bez vůně, ne?) a zatím jsem nezaznamenala žádný rozdíl. Měla jsem to 2x ve škole, pokaždé 1x stříknutí ze strany na krk - lidi se chovali jako obvykle, pak ještě na jedné akci s kamarády, tam jsem zkusila dát stříknutí 2x a nepřišlo mi, že by se něco změnilo. Tak nevím. Může to být v dávkování, nebo to přece jen nepostřehnutelně funguje? Je fakt, že jsem ještě s tim nebyla na žádný diskotéce :)
  Připomínám, že jsem to pokaždé dala až na parfém a až když zaschl.

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Myslím si, že problém bude v prostředí. Obecně feromony nejvíce účinkují na neznámé lidi. Ti, kteří tě znají, tě mají již nějakým způsobem zafixovanou, a Androvita jejich jednání prudce nezmění. Takže po tobě určitě nezačnou kvůli ní toužit, spíše budou hovornější.

   Výraznějšího rozdílu by sis mohla všimnout u přístupu lidí, kteří tě neznají. Nevím, zda zrovna na té diskotéce, často je tam taková změť pachů a kouře, že to nos otupí.

   Neparfemovaná Androvita se tedy spíše hodí na místa, kde potkáváš nové lidi, a zároveň tam není zápach, třeba při obchodních jednáních. U známých lidí (např. pokud ti jde o kamaráda) se spíše hodí parfemovaná verze, protože kromě feromonového působení se změní i tvá vůně obecně, což muži vědomě zaregistrují.

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re:
    od autora Marie

    Znamená to, že na partnera to fungovat nebude? Jen na neznámé lidi? A co na kamaráda? Jeden se mi líbí a chtěla bych ho zkusit. Bude to mít účinek?

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re:
     od autora Elen

     Já ji používám normálně i na manžela. Když ho chci zlákat do postele [S08] Mám tu androvitu parfémovanou. Je potřeba se navonět a potom se okolo něj nenápadně [S04] ochomýtat. Vždycky to dobře dopadne. Navíc mi potom někdy řekne, že mu strašně voním. Takže v tom mám jasno [S03] Na kamaráda bych se nebála, ale nemám vyzkoušené, nepotřebuji to. No ale když to funguje na toho mýho, tak to bude fungovat a ostatní [S08]

     Reaguj na tento komentář
Dotaz
 od autora Iva

  Chci se zeptat jestli je lepší ta androvita a parfémem nebo ta bez parfému. Mám vyhlidnutýho jednoho kluka ve škole, ale zatím si mě vůbec nevšímá. Na konci května se potkáme na narozeninách kamarádky tak bych je chtěla zkusit. Poraďte.

  Reaguj na tento komentář
  Re: Dotaz
   od autora Jasan

   Mam feromonů plnej pytel kam ti je mám dovézt?

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Anika

  Dlouho dlouho jsem váhala, není to pár korun, ale teď nelituji.
  Holky pokud chcete dostat chlapa, tak neváhejte a zkuste to. Nechci se tady vypisovat, osobní zkouška ukáže nejlíp. Mě to zapůsobilo neuvěřitelně.

  Reaguj na tento komentář
  Míla
   od autora Míla

   Ahoj Aniko, můžeš být trochu konkrétnější? Docela by mě zajímaly konkrétní zkušenosti a jak to funguje. Ono to zase pár korun není. Ale pokud by to fakt fungovalo, tak to chci určitě zkusit :)

   Reaguj na tento komentář
Jakou máte zkušenost
 od autora Eva

  Ahoj, uvažuji o koupi neparfémovaných feromonů androvita, ale nejdřív se chci inspirovat, jestli je to fakt taková síla jak se všude píše. Holky napište mi jaké máte zkušenosti. V jakých situacích a kdy vám to a jak pomohlo. Účinkují ty feromony opravdu tak zázračně?

  Reaguj na tento komentář