Jak jsem dostal policajtku

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo v posteli se sexy policistkou? Já jsem jednu sbalil přímo ve svém bytě. A řeknu vám, chlapi, tenhle zážitek si budu pamatovat hodně dlouho!

Proč si koupit sexy kostým policistky

Policistky můžou působit trochu upjatým dojmem, ale pokud potkáte tu pravou ve správné uniformě, hned na ni dostanete chuť. Jedním trhnutím rozepnete suchý zip na krku, odhodíte její čepici a hurá do postele. O čem to mluvím? Samozřejmě o erotickém oblečku Sexy cop, který jsem dostal za úkol s partnerkou náležitě otestovat.

Obleček Sexy cop se skládá ze tří částí – kalhotek, krátké blůzky a kšiltovky. I když pojmenování blůzka můžeme vést debatu, protože knoflíky jsou falešné. Obléká se přes hlavu, přičemž horní část se za krkem upevňuje za pomocí suchého zipu. Myslím, že jeden obrázek vyjádří víc, než tucet odstavců, tak se podívejte.

Model, který jsme testovali, vypadá téměř stejně jako ten na obrázku. Jediným rozdílem jsou tři knoflíky, které v našem případě byly stříbrné a ne černé.

Velmi pěkné jsou odznaky na oblečku, které dodávají celému oblečku ten správný nádech.

Žena oblečená v tomto oblečku je doslova pastvou pro oči. Obnažená část těla láká ke hrátkám, zatímco obleček budí podvědomé trochu respekt. Výsledkem je, že si chcete ženu jemně ohmatat. Materiál je na omak velmi příjemný a jen vás povzbuzuje k dalším dotekům a postupnému svlékání ženy.

Osobně jsme si s oblečkem docela užili. Je velmi zábavné zapojit ho do sváděcích a sexuálních hrátek a postupně ženu svlékat. Hlavně ženu neplácejte do zadečku, který kalhotky pěkně tvarují. Ta moje mi za to chtěla dát pokutu. Ale nakonec jí přesvědčil, že se to dá vyřešit i jinak. 

Obleček je vhodný i pro tvrdší nátury. Přímo vybízí k tomu, abyste jej skloubili s pouty a pomýšleli na skutečnou policejní akci se zadržováním pachatele a jeho jemným mučením. Fantazii se meze nekladou.

Obleček sexy policistky můžete získat v e-shopu tohoto webu. Jestli si na to troufnete, tak klikněte na tuto větu

A ti, kterým policistka zrovna nepadla do oka, se můžou podívat i na další erotické oblečky. Stačí kliknout na tento odstavec a určitě si vyberete.

Komentáře