Jak používat parfémované feromony?

Feromony mají velkou moc. Správné užívání nám garantuje zaručený úspěch – jak v životě profesním, tak v životě osobním. Právě jejich vůně je do značné míry zodpovědná za účinky, kterých chceme dosáhnout. Pouze správné používání, nám zrealizuje všechny naše cíle. Použití parfémovaných feromonů se velice podobá použití klasického parfému. Nejdůležitějších pravidlem je: nikdy nepoužívejte feromony na špinavou, zpocenou, zatuchlou nebo vlhkou/mokrou pokožku. Aby feromony fungovaly tak jak mají, musí být naše pokožka suchá a čistá. Běžná sprcha se základní hygienou postačí. Lepší je nepoužívat gely, mýdla nebo šampóny, které vylučují silnou vůni – protože tato vůně může ovlivnit vůni feromonu a narušovat jejich účinek.

Jak přesně používat parfemované feromony?

V případě používání parfémovaných feromonů, stejně jako všech dostupných vůni (na tělo), byste se měli mírnit v jejich používání. Kombinace několik vonných látek současně – ať už se jedná o různé feromony nebo o parfémované feromony s jinými vůněmi – může být cílený efekt odlišný od zamýšleného.

Hovorově řečeno: můžeme začít páchnout, a tím pádem ostatní odpuzovat. Chcete-li udělat pozitivní dojem na vašeho partnera: druhou polovičku, obchodního partnera, kolegu z práce - jen několikrát nastříkejte daný feromon. Množství šplíchnutí závisí na našich individuálních předpokladech – někteří lidé potřebují větší množství, aby se ostatní poddali jejich vlivu, vše je otázkou vkusu.

Vůně parfémovaných feromonů trvá od čtyř do šesti hodin.

Tato výdrž závisí na množství účinných substancí. Nezapomeňte, že feromony, stejně jako všechny ostatní vonné látky, reagují na změny prostředí – počasí, vlhkost, teplotu okolí.

V chladném a suchém počasí můžeme použít menší dávku. V létě nicméně použijte značné množství, vzhledem k tomu že venku nepochybně panuje horké počasí, bude to zajisté ovlivňovat vůni feromonů.

Na jaké místo feromon nejlépe stříkat?

Čím větší plochu pokožky pokryjeme vůní, tím silnější vůni budeme vydávat. Používáme-li pouze jednu vůni, můžeme se ji rozhodnout nastříkat nejen na tělo, ale i na oblečení (zevnitř). Není možné popřít, že vlasy jsou nejlepším povrchem na přenos vůní.

Feromony, které budou naaplikované na chlupaté části těla – nejen hlavu, ale také ramena a hruď, budou znatelnější než ty, které byste naaplikovali na hladkou kůži. Existují určitá místa na těle, které umocňují působení parfémovaných feromonů – zápěstí, krk, dekolt u žen a těsně pod ním, ohnuté lokty a pokrčená ramena.

Tato místa jsou zodpovědná za vylučování tepla (kvůli zvýšenému průtoku krve), výsledkem je mnohem více svůdná vůně, je silnější a přitomzachovává svoji jemnost. Feromony by nikdy neměli být aplikovány za ušima, protože pokožka v této oblasti se rychle promazává (mastí), což může vést k deformaci vůně.

Nejčastěji dělanou chybou při používání parfémovaných feromonů, je jejich tření do kůže. Toto se týká hlavně žen, které téměř vždy stříkají parfém nebo jinou vonnou látku na zápěstí a pak je o sebe třou. Zrovna toto je u parfémovaných feromonů nepřijatelné – nejenže to vede k podráždění pokožky, ale také to oslabuje vůni jako takovou.

Není důležité stříkat všechny výše zmíněná místa. Jak jsme již zmínili dříve, důležitým prvkem je střídmost.

Jaký čas je nejlepší pro aplikaci parfémovaných feromonů?

Mohli bychom říci, že každý. V porovnání s parfémy, nám feromony umožňují dosáhnout vynikajících výsledků, pokud jsou používány při každodenních činnostech. Samozřejmě platí každé z výše uvedených pravidel – kůže musí být čistá, bez zápachu a suchá.

Pokud chcete umocnit funkci parfémovaných feromonů, měli byste je použít několik minut či dokonce hodinu před tím, než se obléknete. Příliš krátká pauza mezi aplikací feromonů a obléknutím může vést k tomu, že vůně pronikne do oblečení namísto do pokožky.

Pokud potřebujete odejít z domu, měli byste feromony aplikovat třicet minut předtím. Většina parfémovaných feromonů uvolňuje svoji vůni postupně. Během dne je důležité zajistit, aby vůně bylo jemnější než večer (méně šupinek kůže). Feromony lze použít kdekoli. V době aplikace však musíme dbát na to, aby náhodou nedošlo k nastříkání jiné osoby.

Jen málo lidí ví, že:

Životnost parfémovaných feromonů je podmíněna mnoha faktory – nejen kvalitou značky a výrobku. U osob s mastnou nebo smíšenou pokožkou vydrží vůně mnohem déle než u lidí se suchou pokožkou. Samotné tempo vypařování závisí na individuálních predispozicích – především na teplotě těla.

Tato teplota se liší v závislosti na tom, kde jsme, stejně jako na aktivitách, které provádíme. Například: praváci mají na pravém zápěstí mírně vyšší teplotu těla než leváci, takže se jejich vůně na pravé straně rychleji odpařuje. Pamatujte si, že po dlouhém používání parfémovaných feromonů se jejich vůně stane pro nás neutrální. To samozřejmě neznamená, že tyto látky přestanou fungovat.

Naopak, všechny vlastnosti feromonů se nezmění – změní se pouze vnímání našeho vlastního pachu (vůně). 

Komentáře