Testujeme DVD o svádění žen (2)

Přinášíme vám recenze dalších čtyř DVD z Konference a malé ukázky z jednotlivých výstupů. Jak jste si určitě všimli v předchozím dílu, DVD hodnotím poměrně vysoce. Je to z toho důvodu, že většina z nich má skutečně co nabídnout.

DVD o svádění žen

DVD 05: Omezující přesvědčení (Stealth)

Stealth je zástupce irské komunity na Konferenci. Měl celkem dvě přednášky, přičemž v této se zaměřoval na omezení, která nám překáží v balení žen. Máte strach ženy oslovit? Cítíte se před nimi trapně nebo se bojíte reakce okolí? Stealth na všechny tyto problémy nabízí odpověď. Analyzujte svůj problém a pak ho pomocí konkrétních metod vyřešte.

Stealth nenabízí pouze své vlastní omezení, ptá se rovněž diváků v sále na jejich problémy a nabízí jejich řešení. Dokonce ukazuje, že i ženy mají spoustu omezujících přesvědčení, které jim brání v prožívání života naplno. Když jim tato omezení pomůžete vyřešit, budou vás za to milovat. Kdokoli měl někdy vážnější vztah se ženou, tak ví, že Stealth přesně udeřil hřebík na hlavičku.

Velmi přínosná přednáška, kterou uvítají všichni, kteří při oslovení ženy cítí jakoukoli nervozitu, nebo si musí vymýšlet zážitky s ženami před kamarády.

Osobní hodnocení: 95 %

 
DVD 06: Balení v klubu (IceDragon)

IceDragon dorazil na Konferenci ze Spojeného království. Ve své přednášce se zaměřuje na řeč těla, oslovení skupinky žen, zakončení či telefonování.

Rovněž řeší otázky typu jak zareagovat, pokud se mezi vás a ženy snaží dostat jiný muž.

IceDragon se v přednášce spíše omezuje na teoretická konstatování a obecné rady. Velký prostor přednášky věnuje dotazům diváků, na které se ale snaží odpovědět konkrétně. IceDragon nepředstavuje žádnou revoluční techniku, spíše se snaží zopakovat pravidla balení v klubu, částečně také na ulici.

Přednáška je zajímavá především díky detailním dotazům od posluchačů, které IceDragon zodpovídá. Tyto dotazy zabírají přibližně polovinu celkového času přednášky.

Osobní hodnocení: 60 %

 
DVD 07: Jak se zbavit strachu z oslovení (Irshad)

Irshad je lektor ze Spojeného království, který se přijel podělit a svoji metodu snížení strachu z oslovení. Je to velmi energický lektor, který dokáže vás i diváky v sále zaujmout a doslova rozhýbat. Jeho přednáška vás lehce vtáhne a nabije energií.

Irshad se ve svém příspěvku zaměřuje na již zmíněné snížení strachu z oslovení. V přednášce využívá velmi srozumitelné schéma. Navíc spoustu technik ukazuje v praxi na lidech z publika. Kromě toho se zaobírá silou slov, myšlenek, postoje a řeči těla, vše s názornými ukázkami. Přednáška působí velmi pozitivním a energickým dojmem, zanechá ve vás pocit, že překonat strach z oslovení za pomocí uvedených technik je v podstatě velmi jednoduché. Pomocí metod, které vám zlepší náladu, budete schopen přijít k ženě a konečně překonat svůj strach.

Přednáška je velmi přínosná. Samotný lektor ve vás zanechá velmi kladný dojem a ukáže vám spoustu technik, jak se zlepšit ve vašem balení i osobním životě. Navíc je přednáška doslova prošpikovaná názornými ukázkami, které vám dlouho zůstanou v hlavě. Irshad ukazuje přímou cestu k cíli bez oklik. Vřele doporučujeme.

Osobní hodnocení: 100 %

 
DVD 08: Magická pilulka pro české kluky (Roman Soshnikov)

Roman se svým spolupracovníkem jsou jediní přednášející z Ruska. Do Prahy přijeli, aby zhodnotili místní podmínky k balení a nabídli posluchačům na Konferenci své rady v oblasti sebezdokonalování.

Podle Romana Soshnikova je klíčem k úspěchu balení žen váš vztah sám k sobě a ke svému životu. Pokud nejste šťastní s tím, co děláte, nebo se nemáte rádi, jak vás potom mohou mít rády ženy? Roman nabízí řešení. Kromě toho zhodnotí české poměry k balení a také představí v názvu přednášky zmíněnou magickou pilulku pro české kluky.

V přednášce bezesporu zaznívají zajímavé informace, avšak kvůli poněkud pasivnímu přístupu lektorů vás nezabaví tak, jako výstupy jiných přednášejících. Přednášku doporučujeme především těm, kteří mají tendenci k negativnímu myšlení či neumí ženy ničím zaujmout a chtějí to změnit.

Osobní hodnocení: 70 %

Zaujala vás některá z hodnocených přednášek? Klikněte na tuto větu a vyberte si.

Chcete se dozvědět více informací o přednáškách nebo si přečíst hodnocení dalších přednášek? Klikněte sem.

Komentáře