Vibrace, které vás uvolní

Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme přístroj, se kterým se může stát výborným masérem každý z nás. Je malý, levný, lehký na obsluhu a poskytuje opravdu úžasnou rozkoš.

Co to je mini massager

Masáže jsou jednou z mnoha věcí, ve kterých se muži a ženy neshodnou. Zatímco muži často považují masáže za zbytečnost, pro ženy jsou jedním z nejpřitažlivějších umění. Muž, který dokáže ženě udělat ženě výbornou masáž, se může těšit velké náklonnosti. Na skutečně kvalitní masáž je potřeba masážní olej, ručník, zručné ruce a spousta času. Nebo můžete tyto pomůcky zahodit a vyzkoušet Mini massager.

Mini massager je malý vibrující přístroj, který dokáže uvolnit veškeré svaly na vašem nebo ženině těle. Jeho rozměry jsou asi 10 x 10 x 8 cm. Pro lepší představu: massager je pouze o něco málo vyšší a širší než standardní 250ml hrnek, který určitě máte v kuchyni. Do hlavy se ukládají tří AAA baterie, pomocí tří noh se masíruje. Určitě si prohlédněte obrázek pro lepší představu.

Masáž probíhá tak, že vezmete massager za hlavu, zapnete ho a třemi nohami jezdíte po obnaženém těle. Můžete masírovat sami sebe, lepší však je masáž ve dvou. Mini massager nepotřebuje žádný olej, ručník, nic jiného. Můžete ho mít připravený, pouze vzít do ruky a začít. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že se v něm ani nevybíjí baterie, když massager déle nepoužíváte.

Mini massager k vám dorazí v papírové krabičce. Je poměrně pevná, takže ji nevyhazujte, bude se vám hodit na cesty. Přístroj vypadá na první pohled poněkud levně. Je to zkrátka plast. Zpočátku jsem k němu neměl důvěru, zvláště když se kvůli pohyblivému kontaktu baterie zaboha nechtěl zapnout. Jakmile jsem ale tento problém po několika vteřinách vyřešil, bylo již vše naprosto v pořádku. Stačilo si dávat pozor při vkládání baterií.

Použití přístroje

Při koupi masážní pomůcky nás nejvíce zajímá, nakolik je tato pomůcka vlastně užitečná. Musím říci, že v tomto ohledu Mini massager velmi překvapil. Vibrující nohy jsou neskutečně příjemné. Můžete si vzít massager do ruky a masírovat s ním partnerce záda. Nebo ona vám. Všechny ztuhlé svaly se několika krouživými pohyby uvolní. Je to opravdu velmi rychlé a hlavně se vám to bude líbit.

Když vás omrzí masáž zad a šíje, zkuste přejít k zadečku či kolenům, pokud s nimi máte problémy. S Mini massagerem lze masírovat téměř cokoli – záda, kolena, lokte, ramena, bříško nebo třeba i trochu nižší oblasti.

Během našeho zkoušení Mini massageru nás hodně zaujala intenzita vibrací. Jsou skutečně silné, ale zároveň díky úpravě noh massageru jemné. Zkusili jsme tedy massager použít do našich erotických hrátek a výsledek byl skutečně nad očekávání. Ženy vibrace skutečně milují. Pouze vám pak od dlouhého držení massageru poněkud vibruje ruka. 

Shrnutí

Shrnu-li Mini massager, musím říci, že je to hodně zajímavý přístroj. Masáže zvládá skutečně výborně, a to jak v jednom tak ve dvou lidech. Dokonce ho lze zapojit do milostných hrátek. Je malý, pevný a lehce přenosný. Jako nevýhodu vidím fakt, že vás od dlouhého masírování brní ruka, a také trochu komplikovanější vkládání baterií. Osobně hodnotím Mini massager velmi kladně. Navíc je překvapivě levný.

Pro více informací o Mini massageru a možnost objednání klikněte na tuto větu.

Komentáře