Ve vztahu (3)

Jeli jsme tramvají a mlčeli jsme. Trochu nezvyk na to, že jsme spolu tak krátce. Má snad Roman problémy se sexem? Podle toho, co mi naznačil, to tak vypadalo. Nevěděla jsem, co si mám myslet.

Naše poprvé

Blbá nálada nás provázela od té doby, co jsme opustili koleje, a jeli do centra. Nevěděli jsme o čem mluvit. Teda já to věděla, ale ptát se mi nechtělo. Čekala jsem, až Roman s něčím začne. Nezačal. Na náměstí mi už došla trpělivost, chytla jsem si ho aspoň za ruku a začala mluvit sama.

„Copak se děje, broučku? Vůbec nemluvíš.“

„No já nevím o čem.“

„To docela brzo.“

Fakt jsem nevěděla, co si o tom myslet. No, přinejhorším se rozejdeme a já místo skvělýho víkendu budu zalezlá doma. Nic horšího se mi stát nemůže…

Když jsme došli do Osy, zjistila jsem, že můj oblíbenej podnik přestavěli, hajzlové. Sedli jsme si s Romanem vedle sebe na gauč a objednali si. Tentokráte jsem už ale mlčet nechtěla. A tak jsem začala z Romana tahat rozumy. Škola, plány apod. Seděli jsme tam snad dvě hodiny a povídali si jak ten nejnudnější pár na světě. Skvělý, přesně takovouhle lásku jsem si vždycky představovala. Ale já jsem holka šikovná, takže něco vymyslím.

Vzala jsem do ruky nápojovej lístek a vymyslela hru: „Kdo dřív najde písmeno q, dostane polibek.“ Roman souhlasil a tak jsme se z poklidného páru změnili na neustále se líbající pár. Když už jsme se dostali ke konci nápojového lístku, začala jsem si s Romanem zase hrát. Baví mě vzrušovat ho. Roman na to zareagoval tak, že bysme měli jít na kolej. Inu, proč ne.

Cesta zpátky už byla mnohem lepší. Povídali jsme si, líbali se, osahávali se (teda spíš on mě), prostě správně zamilovanej mladej páreček. Když jsme dorazili na kolej, Roman vytáhl rum s colou. A tak jsme pokračovali. Když jsme se dostali trochu do zábavy, ujela mi pusa

„Hele broučku, ty se bojíš no víš čeho… sexu?“

„Co? Proč bych se ho měl bát?“

„No já nevím, vypadalo to tak.“

„Nejsem v tom moc zkušenej.“

„Aha.“

„Jako pár holek už jsem měl, ale nikdy jsme se nedostali dál než k mazlení.“ No skvělý. Doteď jsem si myslela, že už je zkušenej…

„A ty se bojíš, že mě zklameš?“

„To ne, ale nevím, jaký to bude.“

„No tak to jsme dva.“

Vyjasnili jsme si s Romanem, že jsme na tom oba vlastně stejně, a že mě určitě nezklame. A jako ve správným romantickým filmu jsme se po tomhle ujištění začali mazlit. Stejně jako minule. Nechala jsem se unášet jeho polibky a doteky, líbilo se mi to. A chtěla jsem už konečně zkusit to, co mě už párkrát minulo. Nechala jsem Romana, ať mi šahá do kalhotek a mezitím jsem mu rozepnula kalhoty. Chvilku jsme se mazlili a pak šel dolů zbytek oblečení. Vytáhla jsem kondomy, které mi zbyly ještě z nepodařené táborové akce, a nechala Romana, ať si ho nasadí. Dohodli jsme se, že budu na něj nasedat, prej to je nejlepší poloha. Klekla jsem si a hledala tu správnou pozici. Nakonec jsem vše našla, nasměrovala a doufala, že to nebude bolet.

„Jau! Jau! Jau!“

Doprčic, ono to nešlo! Bolelo to příšerně, ale prostě to nešlo. Zkusila jsem to znova, ale to samý. Řekla jsem si, že to prostě vydržím, že nasednu prudce. Půl minuty jsem se na to připravovala, pak jsem prudce nasedla a necítila jsem skoro žádnej tlak. Chudák Roman nevydržel moje snažení a změknul. Co teď? Fakt už jsem nechtěla pokračovat dál, bylo to dost bolestivý. Lehla jsem si vedle Romana a řekla mu, ať se nezlobí, že to uděláme jinak. Stalo se. Ani se nezlobil. Pak jsme se převlíkli a usnuli jsme.

Ráno mě čekalo nemilé překvapení. Bolesti hlavy, sucho v puse, motovice… Ten rum s colou viditelně udělal svoje. Roman na tom zdá se nebyl o moc líp. Po souboji v koupelně jsme se vykopali ven a šli si do města koupit něco na snídani. Cestou jsem si vzpomněla na minulou noc.

„Miláčku, mrzí mě, že se to včera nepovedlo.“

„To nevadí, lásko. Stejně jsme byli oba na mol, a za moc by to nestálo. Dneska to můžeme zkusit znova.“

Raději jsem mlčela, když jsem si vzpomněla na tu bolest. Chudinka moje… no víte co. Skoro celý dopoledne i odpoledne jsme byli venku. Nejdřív jsme byli na procházce a ukazovala jsem Romanovi město, poté mě pozval na oběd, a nakonec jsme zašli do kina. Nakoupili jsme pár věcí na kolej včetně kondomů a šli jsme zpátky na kolej.

Když jsme tam dorazili, Roman mě začal líbat a kousat do krku. Hned jsem měla husinu až zadku. Hrál si s mýma vláskama, hladil mě a líbal. Snažila jsem se mu to vracet, ale on viditelně chtěl mít navrch. Tak jsem ho nechala a užívala si to. Položil mě na záda a řekl mi, že se o to teďka pokusíme jinak. Souhlasila jsem. Svlíkli jsme se a on chtěl do mě vniknout. Vzal si kondom a za mojí spolupráce se nasměroval. Zase to bolelo a navíc tlačil nějak mimo. Takhle to nepůjde.

Zvedla jsem se a opět si zkusila kleknout. Tak Terry, teď už to půjde. Chceš to ztratit s klukem, kterýho miluješ. Konečně se ti to podaří. V duchu jsem vydechla a přirazila. A pak hlouběji a hlouběji. Bolelo to fakt šeredně, ale šlo to. Poprvé jsem v sobě cítila kluka, ale moc jsem si to neužívala. Roman to asi viděl, a tak mě zase položil na záda a dodělal to takhle. Když jsme se rozpojili a šla jsem na záchod, tekla mi trochu krev. Je to za tebou Terry, už nejsi panna.

  • P.S. Fakt to bolí, chlapi. A ne jednou. Až tak na podesátý to bylo v pohodě.

Komentáře