Zažila jste orgasmus ve spánku?

Bušící srdce, zrychlený dech, zpocené čelo a příjemný pocit v celém těle ihned po probuzení? Ano, troufám si říci, že erotické sny máme prostě každý. Ale proč o nich nemluvíme? Mnozí se za ně dokonce stydí nebo mají dokonce výčitky svědomí – nebojte se svých erotických snů!

Nebojte se erotických snů!

Tak jsem se dneska probudila a jediné, na co jsem mohla myslet, byl ten neskutečně sexy krasavec, který strávil celou noc v mé hlavě – a zároveň v mé posteli. Jaké bylo mé zklamání, když jsem se probudila a místo vedle mě zelo prázdnotou…. kam šel a kdy se zase vrátí?

Bohužel, je škoda, že na erotické sny si nemůžeme psát scénáře, jsou prostě příjemným zpestřením – a to nárazově.

Jsem snad úchylná?

Dámy, ruku na srdce – kterou z vás ještě tato otázka nenapadla po tom, co jste si uvědomily, co všechno jste v noci ve svém podvědomí byly všechno schopny udělat! Doufám, že každá víte, že takové myšlenky jsou naprosto zcestné – erotické sny jsou vždy jen odrazem toho, co se nám naše podvědomí snaží sdělit.

A ne zdaleka vždy erotické sny mají sexuální podtext! Jsou symbolem jakési touhy – ať už po duchovním spojení, tak po vyřešení vnitřního boje se sebou samým.

Výčitky svědomí?

Jednou se mi svěřila kamarádka, že poté, co měla erotický sen, vzbudila se a viděla vedle sebe spát svého přítele – krve by se v ní nedořezal! Okamžitě zrudla – a pokud by se její přítel probudil, tak se mu z první dobré přizná k nevěře.

Až tak mohou být erotické sny živé! Okamžitě měla výčitky svědomí, že v tom snu nefiguroval právě on, ale zrovna jejich soused! „Co si o tom myslíš?“ ptala se. „Je možné, že mi soused vnitřně imponuje a můj mozek mi to dává tímto způsobem najevo?“

Dámy, zůstaňte v klidu! Erotické sny se vám mohou zdát úplně o komkoli – klidně i o vaší tetě! Není to příklad žádné zvrhlosti, jde pouze o to, že se vám podvědomí snaží říci, že s tou osobou máte ještě něco nedořešeného a rády byste situaci mezi vámi dovedly do úspěšného konce ….

A to je v těchto snech často bráno opravdu doslova!

Erotické sny a orgasmus

Tak tohle není výsadou pouze mužů – i my ženy si občas užijeme noční orgasmus, a to nejčastěji v případě, že naše sexualita není zrovna ve své nejaktivnější fázi. Tělo si tak prostě jen řekne o to, co mu chybí a aktivně si to vezme.

Nemusíte z toho být překvapená nebo se dokonce něčeho leknout – noční orgasmus znamená, že jste sexuálně zdravá a všechno vím funguje na plné obrátky – akorát zrovna chybí ten chlap, no… o tom, jak ho najít se s vámi příště jistě podělím!

Tak příjemné snění přeji!

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora xena

  me se teda spis obcas zda o tom ze mam orgasmus ale nikdy jsem ho primo ve spanku nezazila realne.Jak je mozne toho dosahnout??

  Reaguj na tento komentář
  Anna
   od autora Anna

   Ahoj, já mám ve spánku orgasmus poměrně často. Většinou když si před spaním čtu nějakou erotickou knihu.

   Reaguj na tento komentář