Nudný sex v delším vztahu?

Většinou to bývá tak, že i ve vztahu, kde člověk byl na začátku zamilovaný po uši, užíval si sexu plnými doušky a denní orgasmy radši na prstech nepočítal, po určité době plynutí vztahu dojde ke stereotypu. Sex je součástí vztahu, ale už není tak žhavý jako na začátku, a někdy si říkáte, že byste dali cokoliv za pořádný adrenalin.

Dá se tomuto stereotypu předejít? Znám recept… Můj příběh vám snad napoví.

Projížděla jsem zase jednou fotky na jednom nejmenovaném seznamovacím serveru a objevila jsem tam kluka, kterého znám už roky. Vždycky jsem slintala, když jsem ho viděla v nějaké televizní reklamě, popřípadě jsem ho potkala na nějaké společenské akci. Bohužel jsem ale vždy byla stydlivá a neodvážila jsem se ho někam pozvat. Nevím proč, ale skrz monitor je moje stydlivost tak nějak menší, asi proto, že na mě nikdo nevidí. Tak nastala moje šance a já jsem ho konečně oslovila a pozvala na večeři. Přeskočím pár kapitol o randění a dobývání (já dobývala jeho, on se nechtěl vázat) a posunu se v čase.

I po roce nám to v sexu stále skvěle klapalo, ale jednou mě doslova šokoval. Procházeli jsme se parkem, který je naproti jeho práce, a najednou se na mě otočil a řekli mi: „Vyber si strom.“ Nechápala jsem a koukala jsem na něj udiveně, ale jakmile jsem uviděla jeho jiskřičky v očích, došlo mi, k čemu má strom sloužit.

Neuvěřitelně mě to nažhavilo. Popošli jsme k opuštěnému stromu a milovali jsme se tak vášnivě, až jsme zapomněli na svět kolem nás. Byl to neuvěřitelný zážitek. O to horší bylo probuzení do reality, když se nám za zády objevilo policejní auto. Páni policajti nám dali pokutu. 

Podobná akce se konala v převlékárně u jezera v noci, kam mě vtáhl s tím, že mi chce něco ukázat. Právě tahle převlékárna se stala mnohokrát svědkem našich radovánek a pokaždé to mělo grády.

Můžu s jistotou říct, že lepší sex než s tímto člověkem jsem nikdy neměla, a to hlavně i proto, že jsme neměli problém se o našem vztahu i sexu otevřeně bavit. Že je to klišé? Není. V sexu a v partnerském vztahu je podle mě to nejdůležitější říct partnerovi, co se vám líbí a co ne. Když to neumíte říct, tak to aspoň ukažte. Nejlepší jsou ale takovéhle spontánní akce. Že to není váš styl? Můj taky nikdy nebyl. Byla jsem slušná holka, která se bála dělat něco zakázaného, ale tenhle sex mi naprosto otevřel oči. Není se za co stydět, každý máme nějaké potřeby, sny a touhy. A pokud se milujeme, tak to, že o těch touhách víme a mluvíme, nás posune ve vztahu dál. Rozhodně bych se nebála toho, že vás partnerka odsoudí. Jestli vás miluje, ocení vaši upřímnost, a bude vám chtít udělat, co vám na očích uvidí.

Jednou jsme se bavili o tom, zda bychom nevyzkoušeli trojku. Málem mi zaskočilo, chvíli jsem zvažovala typicky ženskou otázku, zda mu už nestačím. Pak mě ale nadchla samotná představa, i když jsme ji nikdy nezrealizovali. Místo toho jsme se šli podívat na Swingers párty, kde jsme zjistili, že i tohle může mít svoje kouzlo.

Proto si myslím, že aby mohl vztah fungovat na pevném základě a nedocházelo ke stereotypu, musíte umět partnerku zaujmout, a sex vás oba musí bavit a překvapovat. Ne pořád stejné polohy, stejná místa. Zkuste se jednou odvázat, zavázat jí oči, polít ji šlehačkou nebo jí to udělat jinak. Jde o to, na co si troufnete. I když nejste od přírody tygr, probuďte ho v sobě a neberte sex v dlouhodobém vztahu jako nutné zlo. Věřte tomu, že my na to čekáme!!!

 

P.S. Toho úžasného muže jsem požádala o ruku, klekla jsem si před něj do sněhu. 

Komentáře

Blbost
 od autora Back

  Láska není o sexu, ale o vzájemné věrnosti a sebedůvěře, spolehnout se na toho druhého v krizových situacích stát při něm a pomáhat mu, jako nikdo jiný, neustále se sebepřekonávat a pracovat na sobě, i ten druhý. V těchto ohledech může být partnerský sex sebenudnější a stejně, tak se stává méně podstatnějším

  Reaguj na tento komentář
  Re: Blbost
   od autora jarpaz

   To je sice pravda, ale jestli vasemu partnerovi dobry sex chybi (a vam pritom ani chybet nemusi) tak docela riskujete, ze se nebudete mit na koho spolehnout. Objevi se nekdo, kdo vaseho partnera uspokoji i v teto oblasti. Moc bych to nepodcenoval.

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Blbost
    od autora RaShCZ

    Souhlas. Vztah není jenom o sexu, ale také není jenom o důvěře a spolehnutí se bez sexu. Chce to najít vyrovnanou bilanci všeho.

    Navíc, pokud jsou partneři spokojení v posteli, řeší se všechny spory mnohem lépe. :)

    Reaguj na tento komentář