Chcete působit svůdněji? Naučte si cizí jazyk

Pokud už jste dlouho bez partnerky a začíná vám to už trochu lézt do hlavy, je pravděpodobně vhodný čas ujasnit si, co děláte špatně. Možná svému úsilí najít vhodný protějšek nevěnujete tolik času, možná že nezkoušíte více možností seznámení, třeba internetové seznamky, nebo možná děláte všechno dobře, jen jste doteď neměli prostě štěstí.

Sázet byste na to ale neměli, nečinnost může být v tomto směru fatální. V případě, že o vás nejeví druhé pohlaví tolik zájmu, jak byste se přáli, možná je nejlepší doba na to zkusit trochu vylepšit sebe sama. Řeč teď není o novém oblečení ani o častějším sportování, ale o cizích jazycích. Ano, naučte se cizí řeč a budete o dost atraktivnější.

Znalosti jsou sexy

Je sice pravda, že jak ženy, tak hlavně muži jsou při výběru partnera hodně zaměření na vzhled, tam hlavně něžnější pohlaví rádo udělá v tomto směru docela dost ústupků, když jim nabídnete nějakou přidanou hodnotu. A znalosti jsou velkou přidanou hodnotou.

Čím více toho víte, tím nejenže působíte zajímavě, ale zároveň je vyšší šance, že v budoucnu zajistíte rodinu, což je pro mnohé samičky zásadní skutečnost. Znalost cizích jazyků je pak navíc nejen důkazem vaší inteligence a možností vyšších výdělků, ale je to také sexy.

Hlavně románské jazyky jako španělština nebo italština působí na některé ženy velmi afrodiziakálně. Samozřejmě, že pod slovem „znalost“ se neskrývá umění zazpívat v dané řeči abecedu ani schopnost objednat oběd.

Abyste dokázali skutečně okouzlit, měli byste umět hovořit plynně.

Díky internetu je učení hračka

Naštěstí jsou románské jazyky poměrně jednoduché, takže jejich naučen není taková řehole jako třeba drcení se němčiny. Ovšem i tak to dá docela zabrat. Dobrou zprávou je, že se kvůli tomu nemusíte hlásit na speciální kurzy, ale většinou si vystačíte pouze s internetem.

Pomocí speciálních aplikací je možné uložit si do paměti kvanta slovíček za velice krátký čas a zároveň se naučit i gramatiku. A super na tom všem je, že vás to bude stát jen váš čas, nikoliv peníze.

Nechcete-li zůstat navždy na ocet, je studium jazyků jednou z možností, jak jít štěstí trochu více naproti. Pochopitelně jsou zde daleko důležitější faktory pro získání partnerky, ale i na první pohled taková drobnost, jako je ovládnutí španělštiny, může převážit pomyslné jazýčky vah na vaši stranu.

Komentáře