Nemůžete dosáhnout orgasmu? Roli v tom může hrát více faktorů

Máte doma pana božského, který vám udělá, co vám na očích uvidí a přesto vás nezvládne uspokojit? V tom případě byste s tím měla něco dělat, a to dokud jste ještě čerstvě zamilovaná. Orgasmus není žádná drobnost, bez které byste se měla obejít. Kdyby se pánové neudělali, pravděpodobně by jim nestálo za to ani rozestýlat postel.

Dobrou zprávou je, že absence orgasmu u naprosté většiny žen není zaviněná fyziologickými změnami, ale hlavní roli hrají jiné faktory.

Špatný milenec

Pokud jste se svým bývalým dokázala dosáhnout vyvrcholení takřka vždy a s tím nynějším to ne a ne jít, je dost pravděpodobné, že chyba bude právě v něm. Možná je málo citlivý, možná až příliš. V takovém případě je dobré s ním zavést na toto téma řeč a vylíčit mu, jak byste si to přála. Nemusí to ale mít kdovíjakou formální formu. Daleko lepší je navádět ho během předehry, respektive samotného sexuálního aktu.

Nemá to pravé vybavení

Říká se, že na velikosti penisu nezáleží, ale není to vždy pravda. Pokud máte nutkání být tam dole pořádně vyplněné a jinak si to neodkážete pořádně užít, každý centimetr na výšku, ale i na šířku se počítá.

I když chlouba vašeho aktuálního partnera nedisponuje potřebnými parametry, ještě to neznamená, že byste se s ním měla rozloučit. Existují speciální nástavce na penis, které dokáží udělat i z malého údu velkého tyranosaura.

A to to i bez snížení citlivosti u partnera.

Psychika

Být v pohodě je nutné jak v běžném životě, tak i v tom sexuálním. Narušená psýcha dokáže sex naprosto zlikvidovat. Pánové a jejich potíže s erekcí o tom vědí své.

Pokud se cítíte pod psa, je jasné, že orgasmus nepřichází. V případě, že se jedná o pár dní, můžete to hodit za hlavu, ale trvají-li tyto stavy déle, je dobré vyhledat odborníka z řad psychiatrie, respektive psychologie.

Mírné sexuální dysfunkce totiž mohou být předvojem různých duševních onemocnění včetně deprese a úzkostí. A ty je potřeba řešit co nejdříve, jinak se stanou chronickými.

Komentáře