V každé zemi mají rádi trochu jiné erotické pomůcky

Erotické hračky už dávno nejsou tabu ani v českých ložnicích. Jejich využívání je stále běžnější a dopravní služby je pomalu nestíhají ani rozvážet. Populární však nejsou pouze v našich zeměpisných šířkách, ale samozřejmě i jinde na světě.

Ovšem vkus Čechů, co se týče erotických pomůcek, není zcela ve shodě se vkusem jiných národů. Jak je to tedy u nás a jak v jiných částech světa?

Ráj umělých vibrujících penisů

Kdepak mají rádi umělé klacíky, kdepak to je? Ano, hádáte správně. Česká republika je doslova rájem klasických umělých pyjů a jejich vibrujících alternativ. A co to o nás vypovídá? Možná to, že máme rádi klasiku, která funguje.

On se takový pěkný kus pryže dá použít k ledasčemu, zvláště když ho jediným stisknutím tlačítka dokážete pořádně rozdovádět. Samozřejmě, že zdaleka největšími zájemci o tento druh pomůcek jsou ženy, ale i mnozí pánové už přišli na to, že prostata není pouze orgán, co v pozdějším věku zlobí, ale také cesta do ráje. I anální kolíky jdou u nás docela na dračku, a tak to má být.

V Thajsku se používají činky

Když se řekne Thajsko, většina žen si vybaví hlavně nádherné pláže. Pánové zase miliony prostitutek, které jsou k mání za pár drobných.

Pro Thajsko je sexuální turistika asi jako pro nás Karlův most nebo Hradčany. Je to lákadlo, za kterým se stojí za to vydat.

Vzhledem k obrovské sexuální turistice, která v Thajsku panuje, musí tamní dámy pořádně posilovat. Proto jsou tam také nejpopulárnější Venušiny kuličky, respektive vaginální činky. S jejich pomocí se žena může nejen snadno uspokojit, ale zároveň posílit i pánevní svalstvo. Vzhledem k velkému přívalu nadržených turistů z celého světa je cvičení s činkami pro lehké thajské ženy naprostým standardem.

Robotky z Japonska

Japonci jsou trochu jak medvídci Panda. Někomu mohou připadat roztomilí, ale i přesto, nebo snad právě proto, příliš nesouloží. Nesouloží tedy hlavně s živými ženami. A taky proč by měli. I Japonky umí chlapovi pěkně znepříjemnit život.

Možná i proto muži ze země vycházejícího slunce vynalezli umělé panny, které jsou takřka k nerozeznání od živých žen. Některé modely umí dokonce mluvit, ale ne zas moc, aby to nebylo na škodu.

Panny jsou samozřejmě vybaveny patřičnými otvory, umělou kůží dobře imitující tu pravou a některé modely dokonce prý umí napodobit i ženskou vůni. Jde vidět, že Japonci se po večer zvládnou zabavit i o samotě.

Komentáře