Časté mýty v balení (2)

V balení žen existuje neuvěřitelné množství mýtů a nesmyslů, kterými se někteří muži bohužel řídí. Je potřeba na rovinu říct, že tito muži se sami připravují o potenciální přítelkyně či ženy na sex. V tomto článku uvedeme některé z nesmyslů na pravou míru.

Nedopouštíte se "balících" mýtů? 

Všichni se ve svém životě často rozhodujeme na základě hodně zkreslených informací a v oblasti balení je tomu nejinak. Toho si již před více než dvěma lety všiml náš přispívatel a diskutující Killer, který sepsal článek „Časté mýty v balení“. Rozhodl jsem se na jeho výborný počin navázat, protože se často setkávám s mýty, kterým se Killer ve svém článku nevěnoval.

Balení žen se nedá naučit

Asi nejčastější mýtus, s jakým se ve svém okolí setkávám. Balení žen je zkrátka nad naše chápání. Buď se s touto dovedností narodíte, nebo budete do konce života panic. To nejsou moc světlé vyhlídky, že?

Samozřejmě jde o nesmysl. Balení žen se lze naučit a zvládne to prakticky každý, kdo tomu věnuje čas a má potřebné informace. V rozebírání dalších mýtů se tomuto tématu budu ještě věnovat.

Ta pravá si mě najde sama

Další nesmysl, který říká, že se nemusíte snažit nikoho sbalit, protože si vás ta pravá žena najde a sbalí sama.

Představa je to opravdu krásná, ve skutečnosti ale maskuje neschopnost daného muže.

Pokud počítáte s tím, že se jednoho dne najde žena, která vás sama sbalí, na tomto postoji zaručeně vyhoříte. Opravdu se může objevit žena, která vás sbalí. Ale uvědomte si, že tato žena vás sbalila za nějakým účelem. Mohli jste se s ní skvěle bavit a ona poznala, že jste prima chlapík. To je nejlepší varianta. Ale také může tato žena hledat někoho bohatého, muže se zázemím pro její již narozené děti, muže, s kterým si vyřeší své problémy apod. Šance na zdravý vztah je prakticky velmi nízká.

Druhý argument proti spočívá v dominanci ženy. Pouze dominantní žena bude sama navazovat vztah s mužem, o kterého má zájem. A bude dominantní nejenom při balení, ale i v celém vztahu. Takže se připravte na to, že vaše slovo bude mít v domácnosti s takovou ženou minimální váhu. Pravděpodobně se tato žena bude vžívat do role vaší druhé matky.

Časem si někoho najdu / na ženy mám ještě čas

Ano, pravděpodobně si časem skutečně nějakou ženu najdete. Otázkou je, kdy to bude a kolik let bude tou dobou vám. Pokud si tohle říkáte v patnácti, máte pravdu. Pokud v pětadvaceti, máte problém. Raději si určete přesnější termín, do kdy si ženu naleznete. Při důsledné aplikaci rad na tomto webu to každý zvládne do tří měsíců.

Ženy letí pouze na bohaté muže

Nejlepším způsobem, jak mít mnoho žen, je stát se bohatým, říká tento mýtus. To je pravda pouze velmi částečně. Normální psychicky vyrovnaná žena nepůjde po muži jenom kvůli tomu, že má peníze.Ano, některé ženy přitahují bohatí muži. Konkrétně zlatokopky. Kupte si Lamborgini, ukazujte se s ním týden, kde můžete, a nenaskládáte do něj všechny ženy, které o vás budou mít zájem. Prodejte Lamborgini, nechte si všechny peníze a ženy se přesunou jinam. Jednoduchá logika.

Popravdě řečeno, ženy letí v podstatě na tři věci. Vzhled, sociální postavení a přístup ke zdrojům, neboli majetek ve všech jeho podobách. Buďte krásný, bohatý herec na vrcholu kariéry a ženy na vás nebudou stát frontu, rovnou se o vás poperou.

Nicméně v podstatě každá ze tří částí mužské přitažlivosti láká ženy. Budete-li mít alespoň jednu vyvinutou výjimečně dobře, půjdou po vás. Nemusí jít jenom o peníze, byť to je nejpoužívanější příklad.

Nejdříve kamarádství, poté vztah

Další krásná myšlenka. Nejdříve budu se ženou kamarádit a až mě blíže pozná, zamiluje se do mě. Praxe bohužel neustále ukazuje opak. Tohle zkrátka nefunguje, protože žena potřebuje k muži cítit sexuální přitažlivost. Ke kamarádům, které dokonale zná, ji necítí. Důvod je jednoduchý, kamarádi jsou pro ni známí a jistí. Vzrušení je při tom dáno nejistotou, neznámostí.

Třeba jen zapomněla

Tohle se honí v hlavě mužů, kteří dali ženě číslo s domněním, že se jim ozve, nebo jim neodpovídá na zprávu. Pokud jste ji zkoušeli sami kontaktovat a bez úspěchu, raději si to přiznejte. Nemá o vás zájem.

Třeba si to časem rozmyslí

Žena vás odmítla, ale vypadalo to, že to není definitivní. Mohla vám říct, že se necítí na vztah, že chce být zatím raději kamarády, že si není jistá, co teď vlastně chce. Upřímně, ženy jsou schopny vymyslet a říct vám neuvěřitelné množství výmluv a diplomatických obratů. V drtivé většině případů znamenají opět jen to, že nemá zájem. Časem se to těžko změní.

Komentáře