Video seznámení Pomoc (11)

Rozhodli jsme se s Pepou, že se zkusíme seznámit s nějakou holčinou. Netrvalo dlouho a uviděli jsme jednu tápající slečnu. Záminka k seznámení přímo ideální.

 

A jak to viděla slečna?

 

Hodnocení baliče:

Tohle video představuje ideální situaci, která přímo volá o sbalení – tedy pokud už nejste šťastně zadaní;-) Není nic snazšího než dotyčnou doprovodit, cestou si trochu nezávazně popovídat a zjistit, že si dobře rozumíte. Žádost o telefonní číslo je pak už samozřejmá.

Celkově mám jen dvě výhrady. První je podání obrazu matikáře. Nikdy nevíte, jaký si o něm udělá vlastní názor a v případě, že se neshodnete, není dobré ho pomlouvat – třeba jak vysokou má spotřebu piva. Navíc, můžete vzbudit dojem, že mu něco závidíte a nejste schopni se s tím vyrovnat. Tím pak u ní ztrácíte body.

Druhou výhradou je domluvení schůzky na některém místě v konkrétní dobu. Co když jí nebo vám do toho něco přijde?

Pak jste ji ztratili. Navíc nevíte, jestli to z její strany byla jen výmluva nebo ne. S telefonním číslem budete vědět, na čem jste. A když i tak pošle SMS, že nepřijde, tak tam aspoň nemusíte trčet – hlavně v zimě je to plus:o)

Dal bych pochvalu za to, jak v polovině cesty nevyužil teorii pravděpodobnosti k domluvení schůzky. Mohl zavtipkovat v tom smyslu, že pravděpodobnost jejich dalšího setkání je 100%. A tím by si vysloužil obraz nedočkavého borce. Proto bylo lepší si v klidu počkat až na závěr.

V závěru se slečna svěřila, že by sice přišla, ale není si jistá vyhlídkou vztahu. Tohle není nic jiného než zobecňování. Přišla by, protože by měla zájem ho vidět. A sešli by se ve dvou – takhle začínají vztahy. Kdyby tam opravdu přišla už jen jako kamarádka, pak bych řekl, že se jí nelíbil po stránce fyzického vzhledu.

Someone

Komentáře