Svadění prostřednictvím SMS (1)

Dnešním dnem začíná na našem serveru unikátní seriál o balení holek pomocí SMS zpráv nemající na českém internetu obdoby. Veškeré informace zde uveřejněné se zakládají na osobních zkušenostech autora. Chcete natěšit holku tak, že vám při prvním setkání padne kolem krku a začne vás vroucně líbat, či vám postačí večerní SMS zprávy, po nichž na vás vaše nejmilejší bude myslet celou noc? Na úvod si dáme trochu teorie, abychom věděli, komu má vůbec smysl zprávy posílat.

Co psát holce do sms

Mnoho lidí využívá krátké textové zprávy pouze na sdělení nejnutnějších věcí. To je dost velká škoda, protože právě pomocí SMS můžete dívku velmi snadno svést. Neplatí to však vždy. Naučil jsem se rozlišovat uživatele telefonů podle jejich vztahu k přístroji a tedy i podle účinku, jaký budou vaše zprávy mít. Pojďme se na to podívat.

1. Telefon = přístroj

Tuto osobu poznáte podle toho, že si mobil často nechává doma. Pokud jí napíšete zprávu, tak odpoví většinou za delší dobu a ještě pouze v případě, že jde o důležité sdělení, návrh, dohodu atd. V extrémních případech vůbec telefon nevlastní, protože je to podle nich zbytečnost.

Logicky vyplývá, že svádět tento typ dívky po SMS nemá cenu. Pokud takto chcete sbalit kamarádku, tak vám možná i odepíše.

Nicméně to bude naprosto bez zájmu.

2. Telefon = komunikační prostředek

Do této kategorie spadá největší množství uživatelů mobilů. Nosí ho téměř neustále u sebe a rádi jej využívají nejenom ke komunikaci. Jestliže napíše zprávu dívce, která do této kategorie spadá, většinou vám odpoví ještě tentýž den (někdy i do několika minut). Má to však jeden háček. Samozřejmě, že pokud vaše vysněná osoba nemá kredit, tak se odpovědi hned tak nedočkáte.

Svádění dívek, které telefon považují za komunikační prostředek, není příliš složité. Pokud k vám cítí náklonnost, tak to poznáte velmi snadno. Už jenom to, že s vámi utrácí svůj kredit o něčem svědčí, ne? A když už nemohou psát ze svého telefonu, tak napíší z jiného. Samozřejmě vám to nezapomenou ve zprávě sdělit. V okamžiku, kdy se toto stane, máte téměř vyhráno.

3. Telefon = nedílná součást života

„Mobil je moje součást. Nikdy bych bez něj nikdy nikam nešel. Mám ho vždy při ruce a nesčetněkrát se mi už povedlo natočit s ním pěkný záběr. Když se nudím, tak poslouchám hudbu, sleduji filmy, fotím…“ Toto je část pětiminutového monologu mého známého, jehož život doslova závisí na telefonu. Velmi názorně ukazuje, jak vypadá typický muž spadající do této kategorie. U žen to vypadá trochu jinak. Rovněž nosí telefon neustále při sobě, nicméně mají tendenci neustále kontrolovat, zda jim někdo nepsal či nevolal. Pokud ano, tak okamžitě odepisují.

Nyní by vám mělo být absolutně jasné, že dostat tuto dívku pomocí SMS rozhodně nebude problém. Horší je však skutečnost, že při setkání máte velmi malou šanci na úspěch. Samostatnou kategorii tvoří osoby, kterým o setkání vůbec nejde a jakmile si s nimi něco dohodnete, tak couvnou.

Příště se podíváme způsoby začátků SMS konverzace.

Komentáře