Video seznámení (10)

Zatím poslední video s Markem se odehrává tentokrát v tramvaji...Je to krátké, ale o to zajímavější i vzhledem k následnému komentáři pod videm :o)

Názor baliče: Balení v tramvaji.


Abych mohl sbalit ženu, je zásadní nutnost, dokázat ji oslovit. Tohle je naprosto jednoduchá a srozumitelná věta. Jenže její realizace v praxi už dělá spoustě lidí nemalé problémy. Natož, aby si pak člověk počínal sebejistě a nebyl nervózní. Jednou z možností, jak si s tím poradit, je v duchu si vytvořit scénář, jak setkání proběhne, a ten pak za sebe zkusit sehrát. Stejně jako to udělal náš hrdina - Marek. Jeho plán byl jednoduchý:

lehce jí šlápnu na nohu a tím na sebe upoutám její pozornost
hned se omluvím, abych začal hovor a uvedl se jako slušný mladík
protože už máme společný zážitek, můžu v pohodě začít konverzovat
Marek jí evidentně nešlápl na nohu s takovou silou, jako kdyby to udělal doopravdy. To je první známka, podle čeho mohla poznat, že ji chce sbalit. Ale jestli to pozná nebo ne, to je úplně jedno.

Cení se odvaha, že do toho Marek šel. Jestli na to máte, ocení to.

Nicméně, není vhodné aplikovat kdejaký plán, který vás napadne. Neměl by obsahovat nic, co by mohlo být z její strany vnímáno negativně. Jedno jestli jsou to rádoby vtipné poznámky, narážky na sex, nebo stěžování si na cokoliv/kritizování čehokoliv. Snažte se jednat jako princ Neodolatelný na bílém koni - ten by jí na nohu nešlápnul. Trik není být originální za každou cenu, ale dokázat ji oslovit. Když bude chtít, tak vám už pak sama pomůže. Třeba v reakci na otázku „Slečno, vy vypadáte jako když jedete do školy. Je to pravda?". Na což se jí pak stejně zeptal.

Otázka, kam slečna jede je dobrá i to, jak projevil zájem o její obor.

Zmínka o ptáčku, který skomírá doma v kleci, není dobrá. Vždyť to vypadá jako narážka na sex. Jestli cíleně nebalíte nymfomanku, tak cokoliv co zavání sexem vynechejte. Opravdu na to nejsou zvědavé a jen tím zbytečně ztrácíte.

Je v pořádku vymyslet si byť i něco fiktivního, ať je o čem mluvit. Ale mělo by to respektovat situaci. Slečna vůbec nic neříkala o plánu stát se světoznámou MVDr. matkou Terezou. Raději se držte toho, co vám o sobě prozradí. Zmínka, že sám taky uvažoval o studiu biologie s následnou otázkou, jak ji to baví by byla mnohem lepší. Nenásilně by jí ukázal, že mají něco společného.

Chyba byla dávat jí svůj e-mail. Marek balil ji a proto by mu ona měla dát svůj telefon. Navíc nebyl jediný důvod domnívat se, že by ho opravdu sama chtěla kontaktovat. Vždy se ptejte na její telefonní číslo. Cílem není pěstovat si iluze, že vám snad jednoho krásného dne napíše, ale mít jasno v tom, jak si u ní stojíte.

V davu všech žen, které zkoušíte za poslední dny sbalit, může být i ta, kterou hledáte. Ale když nedokážete efektivně vyřadit všechny, které nemají zájem, může vám mezitím uniknout přímo před nosem.

Balení v tramvaji je obtížné ze dvou důvodů. Jednak je to veřejné místo, kde můžete potkat opravdu kohokoliv a jednak je tu hodně krátký časový limit, který navíc ani dopředu neznáte. Proto je třeba vyzdvihnout, že se tím Marek nenechal odradit a hlavně to, jak celou dobu zůstal sebejistý - tedy až na předání e-mailové adresy. I když spíše náhodou, je plusem pobavení slečny úvodem po šlápnutí na nohu.

Someone

Komentáře