Překonejte strach z oslovení (1)

Každý člověk, který se někdy pokusil oslovit dívku na ulici, měl strach z odmítnutí. Bohužel historický vývoj tomu chtěl, že je tento strach neskutečně silný. Díky němu končí naprostá většina pokusů o oslovení ještě před tím, než muž vypustí slovo z úst. Není na čase to změnit?

Představte si pravěkou společnost. Kmen, v jehož řadách jsou i ženy v plodném věku. Co se stane, když některou z nich oslovíte a neuspějete? Okamžitě klesnete v očích ostatních žen a hodně dlouhou dobu nebude moci zplodit potomka. Všechny vás budou jednoduše odmítat. To je ten důvod, proč se tolik bojíme toho, že žena řekne: „Ne.“ Dnes však již v kmenech nežijeme a proto tento důvod není aktuální.

Může se sice stát, že v určité sociální skupině (práce, škola…) vás po odmítnutí jednou dívkou zavrhne celý kolektiv, avšak vzhledem k povaze dnešní společnosti je tato šance téměř nulová. Jestliže se to přesto stane, velmi rychle vše odezní.

Kolik má obyvatel město, ve kterém žijete? 20 000? 100 000? Nebo ještě více?

Z těchto všech obyvatel je přibližně polovina žen a odečtu-li babičky a děti, máme zde přes 30 % žen (z celkového obyvatelstva města), které bez problémů můžete oslovit. Čili zde máte obrovskou skupinu lidí, v níž opravdu nehrozí, že vás po odmítnutí jedné z nich začne odmítat celá skupina. Trénovat oslovení můžete na kterékoli z těchto žen. Ať jí je 15 nebo 50, ať patří k těm ošklivějším či hezčím.

Zezačátku je důležité, abyste neoslovovali ty nejkrásnější slečny. Budete u nich více nervózní, což není dobré. Oslovujte ty, u kterých vás nebudete mrzet jejich případné odmítnutí. Klidně to mohou být ošklivky, které jsou dvakrát tak staré než vy. Na trénink to stačí. Když vás odmítne, zřejmě se už stejně nikdy nepotkáte. Tak co řešit?

Co dělat, když nemůžu sbalit holku

V první řadě je potřeba uvědomit si, že bez oslovení to zkrátka nejde. Existují sice ženy, které učiní první krok samy, ale spoléhat na to, že jednoho dne takovou potkáte, je stejně bláhové, jako spoléhat na to, že vyhrajete deset milionů ve Sportce. Občas někdo sice vyhraje, ale jiný sází celý život zbytečně. To chcete skončit do konce života bez partnerky?

Místo spoléhání na náhodu byste měli mít chuť s tím něco dělat. Krásné jsou fráze: „Počkej na tu pravou.“ Problém je však ten, že ve skutečnosti můžete čekat klidně celý život a nikdo se neukáže. Uvědomte si, že pokud něco se sebou neuděláte sami, nevyřeší se to! Teď hned byste si měli sami pro sebe udělat slib, že vše změníte. Že uděláte všechno proto, abyste sbalil ženu. Budete-li poctivě trénovat každý den podle našich instrukcí, zaručuji vám, že do třech měsíců ji mít budete. Svoji rozhodnost však musíte cítit celým tělem. Musíte chtít!

Věnujte tomu veškerý volný čas. Pokud ho máte času jako já, najděte si nějakou fintu. Jede vám tramvaj až za 10 minut? Výborně, cestou na další zastávku stihnete oslovit ještě minimálně jednu ženu. Mnohdy právě to, čemu dáváte nejmenší šanci, vyjde nejlépe ze všeho. Snažte se.

Cítíte-li stále pochybnosti nad tím, že vše zvládnete, nezoufejte. V příštích článcích si ukážeme některé techniky, které vám pomohou docílit vašeho cíle sbalit ženu. 

Komentáře