Hledáte dokonalého partnera?

Máte pocit, že všichni kvalitní samci ve vašem okolí jsou už rozebráni a na vás tu už nezbyl nikdo, s kým byste mohla být šťastná a v budoucnu třeba založit rodinu? Možná to není tak zlé, jen vy máte až příliš přehnané nároky. I to je jedna z příčin toho, proč se malá část žen nikdy nevdá.

Co od chlapa očekáváte?

Pokud se vám vaše vztahy dosud drolily pod rukama, je otázka, jestli jste měla jenom smůlu, případně zdali za to nemohou vaše nároky.

Je dobré si v sobě ujasnit, co od partnera očekáváte. Je pro vás důležitý vzhlede nebo ne? Má být váš budoucí bohatý, či je vám to jedno? Přesně takové otázky si klaďte, ale hned na ně neodpovídejte. Ideální bude, když si je napíšete na papír a vrátíte se k nim, až si to necháte pořádně projít hlavou.

Je dost možné, že vlastnosti, co jste doteď po mužích požadovala, nakonec nebudou tak důležité a jste schopna udělat pár důležitých ústupků. Ty jsou obvykle více než potřeba, jinak se kvalitního vztahu také nemusíte dočkat nikdy.

Nechtějte pana dokonalého

To nejhorší, co mohou ženy udělat, je vysnít si pana dokonalého a pak podle jeho předobrazu hledat partnera.

Perfekcionismu je skvělý, ale ne pro vztah, respektive pro kritéria na partnera. Je potřeba si uvědomit, že nikdo není dokonalý a takové mužské prostě nenajdete.

Nemluvě o tom, že sama máte jistě celou řadu větších či menších chyb, které by vám mohl váš případný budoucí partner vyčítat.

Zkuste seznamku

V reálném světě je navíc složité najít někoho podle určitých specifických kritérií. Co ale nejde v běžném světě, to jde v tom virtuálním.

On-line seznamky jsou dělané krom jiného i pro ženy a může, kteří vědí, co chtějí. V seznamce je snadné najít partnera podle koníčků, vzdělání, pracovního zařazení a dalších důležitých kritérií.

V případě, že budete při hledání partnera stále čelit neúspěchům, možná by vám pomohlo přesunout se jednou za čas do prostoru tvořeného jedničkami a nulami

Komentáře