Přeberte iniciativu a pozvěte ho na rande vy

V naší společnosti je zažitou normou, že iniciátory milostných schůzek jsou prakticky vždy muži. Co ale dělat, když si s chlapem rozumíte, líbí se vám a myslíte si, že i vy jemu, ale on stále není sto se rozhoupat?

Na to je jednoduchá odpověď, prostě kopněte zažité způsoby do zadku a sama svého vysněného samečka pozvěte na rande. Dokonce to můžete udělat i docela nenápadně.

Finta s lístkem funguje vždycky

Pokud s ním chcete trávit volné chvíle o samotě, je možné to zakamuflovat tak, aby si chudák ani nemyslel, že se jedná o rande. Jedním z klasických triků je lístek do kina. Můžete mu namluvit, že máte jeden navíc, jelikož kamarádka, se kterou jste návštěvu biografu plánovala, musela nečekaně na služební cestu.

V případě, že vyberete opravdu dobrý film, nejspíše nebude mít problém vašemu návrhu vyhovět. V kině samozřejmě nebude příliš možností na komunikaci a případné bližší seznámení, ale to můžete klidně podniknout po filmu. Většina lidí nejde z kina hned domů, ale ráda si zajde ještě na pivko nebo jiné občerstvení. A toho můžete využít a zaútočit.

Pozvání na společný výlet či do galerie

Dejme tomu, že už jste si o své budoucím vyvoleném zjistila první poslední. V takovém případě je ideální ho pozvat na místa, kam rád chodí. Tím samozřejmě není automaticky myšlena třeba hospoda.

V případě, že třeba miluje moderní umění, vezměte ho na výstavu.

Nemusí to být ani výstava. Třeba je to sportovec. Ti rádi trajdají po horách nebo jezdí na kole křížem krážem republikou. Cítíte-li se na takové fyzické eskapády, či ještě lépe jeho sportovní nadšení sdílíte, je to ideální způsob jak si spolu vyjít, aniž by měl podezření, že se jedná o schůzku milostného charakteru. Když karty rozdáte dobře, až mu to dojde, už nebude mít kam utéct a chytí se do vaší dokonale nastražené pasti.

Komentáře