Jak potěšit muže v posteli?

Sex je jedním z pilířů každého romantického vztahu, takže je dobré ho provozovat nejen často, ale zároveň také správně. Samozřejmě, že pro každého je to pravé ořechové něco trochu jiného. Znáte to. Někdo má rád vdolky, jiný zase holky.

Existuje však několik zásadních chyb, které pánové nemají během sexu rádi. A není to jen kopání do varlat

Stydlivost

Máte pár kilo nadváhy, strie na zadku a trochu vám visí prsa? To není žádný důvod k znepokojení nebo snad dokonce ke studu. Nikdo není dokonalý a ten váš už teprve ne. Problém by to byl, kdybyste se živila jako modelka, ale pokud jste normální ženská, stydět byste se určitě neměla.

Váš partner to totiž docela snadno pozná, a pak se mu to s vámi nebude líbit tolik, jako když jste uvolněná a svolná ke kdečemu. Pokud s tím máte problém, zkuste si koupit nějaké erotické prádlo, které případné nedostatky dokáže zakrýt.

Orální sex

Jestli něco pánové milují více než fotbal, pak je to kouření. Ovšem ne retek někde za garáží, ale starý dobrý orální sex. Ten byste mu měla dopřát častěji než jen o státních svátcích a narozeninách.

Stimulace penisu ústy není žádná věda.

Je to trochu jako olizování zmrzliny. Jedinou problematickou pasáží tak může být tvorba vhodné podtlaku. To se dá ale cvičit třeba na banánech a váš partner vám jistě také rád udělá cvičnou opici, ani nebudete muset příliš prosit.

Líná huba, holé neštěstí

Většina žen nemá problémy kecat s kamarádkami bez přestání dlouhé hodiny, ale jakmile dojde na sexuální radovánky, tak mlčí. V případě, že patříte také mezi mlčenlivé souložnice, možná stojí za to zkusit to trochu změnit.

Samozřejmě hodně záleží na tom, co z vás bude padat. Váš partner určitě netouží po tom, abyste se mu svěřovala během intimních chvilek s tím, co se stalo včera Jarce v krámě. Pravděpodobně ho to nebude zajímat ani po sexu.

Budete-li ho chtít potěšit, buďte trochu sprostá, trochu dráždivá a určitě ho povzbuzujete. Zase ale ne moc, aby to u vás v ložnici nevypadalo jako na fotbale. Všeho s mírou jak se říká.

Komentáře