Kde všude to mají chlapi rádi?

Možná se může zdát, že ptát se na to, kde všude pánové rádi kopulují, je stejně nesmyslné, jako zjišťovat, která voda je mokřejší. Muži prostě rádi souloží takřka všude.

Ovšem z mnoha anket vyplývá, že lidští samci mají přeci jen určitá oblíbená místa, kde buďto sex rádi provozují, nebo by alespoň rádi provozovali.

Postel

Je to trochu překvapivé, ale muži nejraději mají sex klasicky v posteli. To mají s ženami společné. Ono se není ani co divit. Na dobré posteli je dost místa pro oba, a to ať už se rozhodnete řádit sebevíc. Navíc, postel nebo alespoň matraci má doma snad každý.

Pohovka

Pohovka je častým protagonistou mnoha pornografických filmů, takže je jasné, kde pánové berou inspiraci. Ono to ale není zase tak špatný nápad sexovat na gauči. Ten sice neposkytuje tolik komfortu jako postel, ale i tak se na něm může dvojice pořádně rozjet.

Ovšem pozor, tento druh nábytku, na rozdíl od postele, není na takové čuňačinky vyloženě navržen, takže může se zvyšujícím se počtem styků velice rychle ztrácet na pohodlnosti.

Auto

Většina Američanů ztratila svou nevinnost na zadním křesle aut svých rodičů.

To se našinců moc netýká, jelikož v době puberty ještě nemůžeme jezdit autem, a tak přicházíme o věneček převážně v postelích.

Ovšem sex v autě se dá provozovat v jakémkoliv věku a řada mužů po tom touží. Nejedná se ale o nic pohodlného, a to i když si to budete chtít rozdávat ve skutečně velkém autě. Majitelé malých Fiatů by měli své fantazie ale trochu přehodnotit.

V lese

Občas si zasouložit v přírodě může být velice zajímavé. Čerstvý vzduch, příjemné lesní aroma a spousta místa na hraní.

Na takové dobrodružství je potřeba se ale pořádně připravit. Je vhodné vzít alespoň jednu velkou deku a přibalit i repelent, jinak vás mravenci sežerou ještě před prvním zasunutím. Hlavně je dobré rozdávat si to někde mimo vyznačené stezky a také dávat bacha na houbaře. Někdo to má ale radši i s publikem.

Komentáře